Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy értsem? Ti hogy értelmezitek?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok egy nővel(szeretők vagyunk). Nemrég beszéltük hogy jó lenne találkozni. Június végén tervezzük és felvetült ugyebár hogy mennyi időre tudnák találkozni. Hát ő azt mondta hogy lehet csak egy nap fog összejönni mert nem tud annyi szabadságot kivenni. Én több napot szeretnék vele tölteni. Továbbá még azt is megjegyezte hogy "úgyis az lesz amit és ahogy ő akarja". Mostanában már allig ír magától...igazából nem is emlékszem mikor kezdeményezte ő a beszélgetést. Ha írok neki válaszol bár néhány hónapja volt egy kis vitánk ebből hogy kb. 3-4 napig semmi reakció nem volt az üzenetemre. Viszont 20 percnél több idő nem telt el napjában hogy ne lett volna fent viberen. 3-4 napig egy ki*aszott választ nem tudott adni. Erre mikor megkérdeztem miért annyit felelt "nem volt ideje". Rám nem volt de egész nap a viberen lógott.

Szerintetek haldoklik ez a kapcsolat? Én nagyon szeretem őt és ő is ezt mondja. Viszont egyre több dolog kezdi azt mutatni hogy ő már nem szeret.

Ti hogy látjátok?

A válaszokat előlre is köszönöm.



2018. máj. 23. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat? Hol? :D Most komolyan...
2018. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat?
2018. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mondom szeretők vagyunk. Viszont nagy a távolság.

Nem igazán tudom megfogalmazni a jellegét olyan "távszeretők" vagyunk. Ha tudunk találkozunk és akkor csak egymásé vagyunk.

2018. máj. 23. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolat - LOL :D
2018. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán látom ebben a kapcsolat jelleget. Mármint értem, hogy mi lehet ez, meg mire gondolsz, de olyan tipikus párkapcsolat dolog nincs benne, így meg nem is igazán lehet "számon kérni", hogy mégis miért nem ír annyit stb. Nekem úgy tűnik, hogy a nő már nem igazán akarja ezt a kapcsolatot, hiszen akkor nem így viselkedne. Lehet, talált mást, akivel nem csak szeretői kapcsolatot tud elképzelni, vagy megunta már ezt, stb. Ezt akkor tudod meg igazán, ha őt megkérdezed.
2018. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!