Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a fejében?

Figyelt kérdés

Szóval!

Van egy férjem akivel lassan 10 éve vagyunk együtt, 5 éve vagyunk házasok. Van két csodaszép gyerkőcünk. Sajnos úgy alakult, hogy 1 éve rettenetes a házasságunk. 6 hónapja akarva, akaratlanul bele botlottam egy egyedülálló, gyermektelen férfiba. Akivel minden gondom megtudtam beszélni. Az elején leszögeztük, hogy csak barátok, viszont minél többet beszélgettünk én annál jobban kedveltem. Találkozgattunk, aztán az egyik találkozás alkalmával el csattant több heves, forró csók is. Mondanom sem kell, imádtam.

Legutóbb pénteken találkoztunk, amikor szintén elcsattant egy csók.

Nem beszéltünk arról mi is lehetne kettőnk között vagy épp mi nem.. Viszont nagyon idegörlő ez a helyzet. Néha úgy érzem total szerelmes belém, máskor pedig úgy, hogy csak játszott. Péntek óta sem ő sem én nem kerestem. Nem tudom, hogy akarna e valamit vagy hagyjam inkább mert ő nincs felkeszulve arra, hogy egy két gyermekes nővel bármit is kezdjen.

Ui: megkövezhettek, de a szívnek nem lehet parancsolni.



2019. szept. 17. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő egy laza szeretői viszonyban gondolkodik elsősorban.
2019. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt is jó lenne tudni, hogy a férjeddel csak hullámvölgyben vagytok vagy teljesen elhidegültetek?
2019. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A férjemnek többször is mondtam, hogy költözzön el. (ha nekem lenne hova mennem én már megtettem volna.) de ő nem megy.

Az illető pedig már mesélt a barátainak rólam, többször is hangoztatta nekem, hogy kedvel stb.. Egyszerűen nem értem. Nem merek rákérdezni, hogy ez csak számomra több vagy neki is jelent valamit.

2019. szept. 17. 11:09
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Lehet,a férjed szeret még.
2019. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaaa és nem utolsó sorban féltékenykedik. Az egyik barátjával elég jó a kapcsolatom. Erre ő teljesen kiakadt stb hogy szögezzem le a barátjával, hogy nekem ő sosem kellene stb... Meg hogy ne irkaljak senkivel csak vele..
2019. szept. 17. 11:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert birtokolni akar,meg szexelni,komoly kapcsra nem kellesz neki.
2019. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egy csók miatt nem hagynám el a férjem, s egy olyanért se aki húúdebejó pedig csak fél éve ismerem míg a férjem 10 éve mellettem van. Ha rossz a házasságod egyszer válj el s utána kezdj mással, s ez nem kövezés/savazás, mit érdekel engem h kivel bújsz ágyba?, de tiszta lapokkal úgy lehet játszani, ha mindkét fél független.

A gyermektelen egyedülálló ffi valószínű tudja miért kezdett kisgyerekes házas nővel, szerintem a komoly kapcsolat kb legutolsó a sorban az okok közt, s az, hogy ne irkálj mással az nem szerelmetes drága féltékenység, hanem birtoklási vágy s manipulálás.

2019. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de ha te ennek bedőlsz nagyon ostoba vagy.


Ott van a 2 gyereked, ott van a férjed, akivel családot alapítottál és 10 éve kitartotok egymás mellett. 1 rossz év miatt te képes lennél leállni egy olyan fószerrel, akinek csak annyi igénye van, hogy egy férjével még együtt élő, válópert sem beadott nővel enyeleg??


Mit gondolsz mi lesz veled, ha találkozik egy független, intelligens fiatal nővel, aki úgy vágyik egy kapcsolatra, mint te anno a férjeddel?

Elmondom, úgy repülsz, mint a győzelmi zászló. És akkor se új pasi, se család. Mert egy ilyen után nekem anyám nem lenne anya többé a szememben. Gerinc csak egy van.


Ezeket nem sértésnek szánom, nagyon kérlek gondold végig.

2019. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, sajnos néha képes vagyok elkalandozni, hogy mi lenne ha... De szerencsére nektek és annak, hamar eltűnik a kisördög a fejemben... Igen.. Én is így gondolom, hogy a gyerekek nem nőhetnek fel az apukájuk nélkül aki imádja, szereti őket és nála jobban soha nem fogja egy férfi sem szeretni őket.

Nem tehetem tönkre az ő életüket.

Ez a férfi pedig nem arra való, hogy bármit is tudna kezdeni egy ilyen helyzettel. Mégegyszer köszönöm nektek a válaszokat!

2019. szept. 17. 12:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Az a férfi csak kalandot akar.És igen,ahogy itt valaki leirta,ha találkozik egy független nővel,téged dobni fog.

Én nem itéllek el.Ha rendben lenne a házasságod,akkor nem kezdtél volna ezzel a másikkal.

2019. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!