Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell a férfinek ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a férfinek ahhoz, hogy szerelmes legyen, hogy örökre meg akarja tartani a nőt?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne. Én próbálok megtenni mindent,nagyon kedves vagyok,megértő a barátommal,csinos vagyok,mindig nőies,ölelgetem,dícsérem,keresm,kényeztetem stb. Persze cserébe ő is hasonló velem. De még mit akarhat? Annyira nm vagyok házias,vagyis amúgy az vagyok,de annyira nem akarom elkapatni,hogy mindent én csináljak meg helyette.
2020. febr. 17. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Há' hogy a barááátodnak mi köll asztat mink nem tudhassuk!


Nekem elég lenne egy szóban, tömören a kölcsönös SZERETET is.

2020. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Minden férfinak más. Sajnos nincs recept, nincs egyértelmű válasz. Elkezdhetjük itt sorolni, de szerintem még egy válaszon belül is ellentmondások lennének. Mindenesetre ne akarj mindenképpen megfelelni, mert akkor nem becsülnek annyira.
2020. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiségfüggő. Ha nem ilyen típus akkor mindegy mit teszel, a legjobb állapotból is kiugrik majd egy kalandért vagy ilyesmi. Ha pedig alapból ilyen, akkor mondhatni a "magadat adás" és a "nem mindent ellógás" is bőven elég.
2020. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk csinosnak nem biztos hogy az vagy. Mutass magadról egészalakos képet.
2020. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

"De még mit akarhat?"


Nyisd ki szépen a szád, és kérdezd meg tőle! Vagy ez ennyire nehezedre esik? Őszinte és nyílt kommunikáció bármiről egy hosszan tartó kapcsolat alapja.

2020. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Örökre? :D hány éves vagy?
2020. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"De még mit akarhat?"

Mondta, hogy neki ez nem elég? Én is nagyjából úgy jellemezném magam, amit te is leírtál, és a férjemnek ez teljesen jó is így.


Ha viszont a te barátodnak ez nem elég, kérdezd meg, még mi hiányzik neki. Mi nem tudhatjuk.

2020. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Erre nincs recept. Egyik ismerősöm, egy nagyon csinos, házias, mindig pörgős és mindenért tevős típusú nő. 3 gyerek után is vékony, és adott a megjelenésére, mindig tip top volt a ház is... tünemény. A férje mellette egy lassúbb tempójú, pocakos, nyugis férfi, aki összetehette a kezét, hogy egy ilyen belevaló felesége van. Én legalábbis fele ennyire klassz nő nem vagyok, pedig gyerekem sincs. Mégis megtörtént, hogy a férje megcsalta... egy hozzá képest elhanyagolt nővel. És persze kesereste az okokat a barátnőm, hogy valami hiányzott az ágyba? Valamivel nem volt elégedett? Hol hibázott? A (volt)férje egyszerűen csak annyira belekényelmesedett a jóba, hogy kellett neki valami rendhagyó.


Ez most nem kampány, a minden kapcsolat a pokolba vezet, című előadáshoz, mert nem ezt akarom kihozni belőle. Egyszerűen csak nem azon múlik te mit adsz meg neki. Vannak nők aki negyed annyit nem tesznek mint mások és kaparnak értük. Más meg a szívét kínálja fel tálcán és a végén megy a kukába az ezüstneművel együtt.


Én azt tudom a saját kapcsolatomból következtetve mondani, hogy a legfontosabb az őszinte kommunikáció, ami hozza magával a bizalmat, és azt, hogy mellette önmagad lehetsz. Ha ez a három megvan, akkor nagy gond nem lehet. Mi mindent meg tudunk beszélni, nincs tabu. Így számos krízisnél össze tudtunk tartani, mert tudjuk, hogy mellettünk áll a másik akkor is ha baj van, vagy hülyék vagyunk, vagy akármi.

2020. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy pedig egymást kellene megtartaniuk, nem egyiknek a másikat vagy fordítva, mintha a másik fél csak valami öntudat nélküli báb, vagy húsdarab lenne akiről döntenek és akit "meg kell tartani"
2020. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt kinek mire van szüksége.

A barátom azt mondja eddig én vagyok minden tekintetben a top nő az életében. Mármint nem csak külsőleg,hanem belsőleg is meg mindenhogy. Csak tudom,hogy egy kapcsolatban mindig fejlődni kell és érdekelt volna,hogy mások mit hinyáolnak esetleg a feleségükben vagy mi az ami miatt úgy döntöttek ő az igazi.


Igen örökre ...tudom valakiknél nem divat a házasság és egy életen át tartó kapcsolat,de itt az én és az ő szülei is már 30 éve házasok :) nekünk ez "alap",hogy törekszünk arra,hogy együtt egy életet leélni..

2020. febr. 17. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!