Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt a párom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt.

Már 1 éve semmi, nem olyan, mint régen.

Megritkult a szex, a minősége is kifogásolható. Állítása szerint, ő nem kívánja mindig ( az a mindig kb heti 2 lenne) neki bőven elég másfél hetente. De ez is bánt, h mindig én kényeztessem, viszonzást sosem kapok. Én elég sokszor mondogatom, h szexeltünk e ma, de már nyilván idegesítő, így befejeztem. Azt mondta, hogy ezt nem lehet erőltetni. De ő szeret, meg ölelget ilyenkor, meg mondja, h aludjak a vállán.

Nem tudom, h most mi van. Szerintem megunt.

Régebben mondta, h soha nem volt egy nővel ennyi ideig. Biztos, h rám unt. Próbáltam trükköket bevetni, de semmi hatása. Munkából is ha hazajön film, telefon. De közbe megkérdezi, h mikor lesz kész a vacsora. Aztán ha 11kor lecsukja a gépet befekszik mellém és nézi a tvt, közben pedig telefonozik.

Ha látja rajtam, h szexelni szeretnék mindig mondja, h majd holnap( ritkán van h tényleg) és oda hív a vállára aludni. Ennyi. Ha meg duzzogok rajta, megsértődik, és lehord mindennek.

Már szóvá sem teszem inkább. Viszont nek hiányzik a testi kapcsolat. Érzem, h feszült vagyok emiatt.

Sajnos elég sokat is szoktunk vitázni. Én már nem szólok semmiért. Megcsinálom neki a vacsit, amíg ő filmet néz. Így kisebb az esélye, h rosszat kérdezek vagy módok.


2020. febr. 18. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Igen eléggé az jön le, hogy ő már ki szeretett belőled.

Ez egy ki hűlt kapcsolat lett.

2020. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hellmano ***** válasza:
17%
Vagy inkább csak megunt szexuálisan, mert ugye a többi része elég kényelmi dolog. Elérakod a kaját stb. közben , hogy ne legyél, azért teljesen nullán hetente kéthetente megcsinálja a kötelező együttlétet és ennyi. Biztos valakit kezelget a háttérben ez is jele lehet a csökkenő szexnek. Ha feszült vagy dugasd meg magad mással, ha ő nem akar rendesen megdugni.
2020. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom ez a normális libidója, és most, hogy elszállt a rózsaszín köd ez meg is mutatkozik.
2020. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Srackent mondom, nagyon behodolsz neki. Mi a fax, hogy amig o filmezik te vacsorat keszitesz neki? Anyukaja vagy talan? Ha baratnom vacsit keszit, egyutt keszitjuk es utana egyutt filmezunk, megosztjuk a munkat, senki sem robot, es nem a no dolga, van ket szep kezem nekem is. Emellett meg megdugni se kepes normalisan. Nem ertem mi olyan dolgot ad az eletedbe a megszokadon kivul a baratod, ami miatt ennyire megalkuvobak kene lenned.
2020. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés 4#
2020. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megunt és belekényelmesedett.
2020. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat ez ennyi volt szerintem. Ilyenkor nincs mit csinalni mint masat keresni
2020. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szomorú. Néha én is így vagyok a párommal, zavar ha nem adja a társaságát. Az jut erről eszembe h jobb volt, amikor nem éltünk együtt, mert akkor ha találkoztunk, csak velem foglalkozott, nem hozta a laptopját, nem bújta az fb-t. Ebből sikerült kijönni, de fárasztó, hogy erőlködnöm kell, elég egyoldalú.

Ilyenkor felhívom barinőmet, hogy kiragadjon a rossz hangulatból, és letojom h ő mit csinál. Ilyenkor mindig kíváncsi h mit csinálok.

2020. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Sajnos nálunk is ez van. Talán itt az ideje a változásnak.
2020. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!