Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, akik nem tudtak túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik nem tudtak túllépni szakítás után. Meddig mentetek el azért hogy visszaszerezzétek volt párotokat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose tettem ilyet. Aminek vége lett vége lett.
2020. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Én azt teszem épp de senkinek se ajánlom, mert nagyon fájdalmas dolog tud lenni.

Amíg a másik fél is nyitott rá s nem tud elengedni s tudtok jól kommunikálni van esély visszakapni.

Én azt választottam hülye fejjel, hogy visszaszerezzem attól akivel megcsalt s most együtt van. Ilyenkor igazából azt lehet tenni elmondom az érzéseim, nyitott vagyok a találkozásra, azok jól sikerüljenek, próbálok bizalmat, őszinteséget adni és kapni. De nem elveszve közben önmagam, nem felajánlani magam tálcán mintha mise történt volna. Hanem új alapokra helyezve a dolgokat.

2020. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem alaztam meg magam meg az igaznak hitt pasinal sem. Ha nem kellettem hát nem m. Egy lépést sem tettem felé soha semmilyen formában. (megcsalt a 2.ev végén, nem fogadtam el semmiféle magyarázatot.. Egy ilyen embert meg minek szereztem volna vissza? Örültem hogy eltűnt az életemből)
2020. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel megértettem, hogy nem szeretett soha, nem mentem utána, nem láttam értelmét. Amikor 4 hónap múlva megkeresett, akkor adtam esélyt magunknak, de ami után világossá vált, hogy szexen kívül semmit sem akar, de azt se mindenáron, akkor lezártam vele végleg. 2 év eltelt és nem vagyok túl rajta, de nem megyek utána, nincs semmi értelme.
2020. febr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig dobálta nekem a morzsákat, voltam annyira hülye, hogy reménykedtem. Aztán egy ponton elég rendesen megalázott, összejött egy nő ismerősömmel. Azóta sem beszélek sem vele, sem a csajjal.
2020. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ennyire naiv sajnos 2x is, hogy küzdjek valakiért, aki inkább megcsalt és kidobott, de én meg túl szerelmes voltam. Aztán végre megtanultam, hogy ez mennyire megalázó, hogy nem visszakapod őt, hanem max még jobban eltaszítod. Aki menni akar, azt hagyni kell. Egyébként ha van tartásod az sokkal imponálóbb, nagyobb eséllyel keres meg az ex. Más tészta viszont, hogy addigra lehet vissza se akarod már, mert megerősödtél.

Senkinek nem ajánlom a pincsibe menést!!

2020. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jo kapcsolattartasig az exszel.

Szoval voltam en aki tele hatalmas fajdalmakkal szakitas utan, es ö akiröl lepergett minden.

Kepes voltam arra hogy emelt fövel könnyek nelkül könnyedén dumaljak az ö kövi bnöjeröl meg az en kilatasban levö (valojaban abszolut nem erdekelt a masik srac)"kapcsolatomrol". Es tartottam a 3 lepest a zero testi kontakttal.


Igy valahogy kialakult benne olyasmi mintha mindig elhuznam elötte a mezes madzagot de amugy soha nem kaphat meg.


De közben kezdtem epülni es hanyagolni öt de még gyakran összeszorult a szivem miatta.

A masik srac amugy ezt hasznalva ki hogy lelkileg meg vagyok törve volt csak velem mert elötte soha nem kaphatott meg. Meg szemét is amugy de hosszu.


Es egyszer csak kerek 3 honap mulva megcsörgetett az exem. (Köztünk volt egy olyan szokas hogy ha csak a masikra gondolunk megcsörgetjük ezt jelezve szoval nem üzenet beszelgetes kezdemenyezese miatt hanem csak ugy hogy tudd rad gondolok szeretlek kling kling es ennyi letesszük)

Szoval 3 honappal szakitas utan es ahogy kezdtem volna epülni de nem èpültem amugy egyszercsak megcsörgetett. Epp a baratommal voltam es egyböl szebb lett a napom. En is csak visszacsörgettem öt.


Aztan kialakult ujra valahogy es kibekültünk.


De ez jellemzö ram hogy a szakitas hatalmas fàjdalmàt valahogy nem birom ki sem mutatni annak aki okozta. Irto keményen tartom magam es mosolygok miközben belül haldoklom valojaban. Ez az erö nem tudom honnan mitöl van.

2020. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthon meg siràs rémàlmok. Amiket irtam szakitasomrol olyan szinten kicsinàl, hogy a szervezetem is leàllt es meg sem jött 60 napig a menstruaciom csak a sokktol en azon is agyaltam hogy leugrom valahonnan inkabb
2020. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezdődött, hogy visszament az excsajához. Semmit sem tettem. Úgy ahogy a legutóbbi válaszoló, tartottam magam és szenvedtem csendben. Sokat sírtam, már a szélén voltam sokszor, hogy megkeresem, de eképzeltem, hogyha könyörögnék neki, milyen megalázó helyzetbe kerülnék. Két hónapig bírtam így, majd végül ő keresett meg. De akkor már az önbecsülésem szilárd lett, tudtam, hogy kutyából nem lesz szalonna. Nemet mondtam neki. Nem bántam meg, újra az exéhez került.
2020. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!