Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátommal össze vesztünk én elkezdtem lökdösni majd ütögettem és megis rúgtam ő ezért bele térdelt a hasamaljába. Ma úgy fájt a hasam nem bírok felülni egésznap feküdtem ő azz mondja minden férfi ezt tette volna hisz ki hagyná hogy megüssék. Szerintem ha szeretne bármennyire is kihozhatom a sodrábol ilyet nem lett volna szabad. Szerintetek jogos az amit tett?

2020. febr. 19. 19:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Most látom rossz kategóriába irtam. :/
2020. febr. 19. 19:11
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Te nő vagy?
2020. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
...csak mert nem vagyunk gondolatolvasók...
2020. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de én még sosem ütöttem meg a barátomat, és ő sem engem. Egyikőtök sem normális. De nőként mondom, hogy az sem normális, hogy te megütheted őt, de ő téged nem
2020. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Te kezdted!

Amúgy mit képzelsz, ha úgy viselkedsz mint egy állat?

Neked jogos, neki nem jogos?

2020. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondhatjuk, hogy a barátod önvédelemből cselekedett, ahhoz pedig joga van!

Ami nem jogos, az a te viselkedésed.

2020. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a női nemre azt szokták mondani, hogy a "gyengébbik nem" ezért nem illik megütni.

Csak éppen ahhoz úgy is kell ám viselkedni!

Ha egy nő olyan erősnek képzeli magát, hogy leáll lökdösődni, meg ütögetni, az magára vessen.

Onnantól nem "gyengébbik nem" , semmi joga nincs elvárni, hogy a másik ne ruházza meg.


Jó, az is igaz, hogy egy nőt nem térdelünk méhen, én pl összekötöztem volna kezed lábad kábelkötegelővel, kikötöztelek volna valahova egy napra, aztán ha lenyugodtál, akkor eloldoztalak volna, hogy össze tudj pakolni, és hess a p-csába!

2020. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt helyes a te rúgásod, ütésed se, és az ő térdelése se. Összeilletek.
2020. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok.
2020. febr. 19. 19:34
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat!
2020. febr. 19. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!