Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátommal össze vesztünk én elkezdtem lökdösni majd ütögettem és megis rúgtam ő ezért bele térdelt a hasamaljába. Ma úgy fájt a hasam nem bírok felülni egésznap feküdtem ő azz mondja minden férfi ezt tette volna hisz ki hagyná hogy megüssék. Szerintem ha szeretne bármennyire is kihozhatom a sodrábol ilyet nem lett volna szabad. Szerintetek jogos az amit tett?

2020. febr. 19. 19:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az oda-vissza dolog nem volt egyensúlyban egymással. Te "csak" lökdösted, ütögetted, rúgtad. Kiterült ettől? A leírtak alapján nem. Viszont te a térdeléstől igen. Így nézve szerintem ez egy 0:1-es meccs volt, aránytalan volt a térdelés. Szerintem helyesebben járt volna el, ha lefog téged, és nem enged több ütést-rúgást, és megvárja, hogy lenyugodj.
2020. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

NEM NEKED van igazad. Milyen kapcsolat az,ahol lökdössük a másikat??? Semmi tisztelet nincs benne. Te nem tiszteled és szereted a párodat ráadásul még neked áll feljebb,hogy megvédte magát. Az én barátom ebben az esetben összepakolta volna a cuccaimat és velük együtt kirakott volna az ajtón. De az eddig exeim is ezt csinálták volna. Egy szerelmi kapcsolatba nem fér bele a fizikai erőszak, akkor sem, ha a nő csinálja. És nagyon nincs igazad,hogy te ezt megteheted csak mert nő vagy.

Kicsit gondolkodj el ezen és tanulj meg kommunikálni a veszekedés meg a verekedés helyett, meg örülj neki, hogy 'csak' megrúgott és nem dobott ki azonnal.

2020. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Te kezdted. Senkinek nincs joga bántani a másikat.
2020. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.

Még annyit hozzátennék, hogy ezt olvasva 'szerintem ha szeretne bármennyire is kihozhatom a sodrából ilyet nem lett volna szabad'. Ez egy undorító és önző mondat a részedről. Akit szeretsz, azt nem akarod sosem kihozni a sodrából és főleg nem bántalmazod fizikailag. Te valószínűleg nem vagy szerelmes, csak birtokolni akarod a pasit...

2020. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Provokáló kérdés. Az emberek többsége szerencsére elítéli a nők elleni bármiféle erőszakot, de te addig úgyse álltál volna le amég nem kapsz egyet ez látszik a kérdésedből így végülis mit tett volna? Helyesebb lett volna, ha úgy kihajít, hogy csak úgy repülsz, de nőként azt mondom, ha férfi lennék és az elmebeteg csajom csak rugdosna én se tudom hirtelen mit tennék.

Végülis amég együtt vagytok megvédtek másokat magatoktól.

2020. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
Jogos, megérdemeltél volna többet is az agresszív viselkedésedért.
2020. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Verbálisan sem bántalmazunk, nemhogy fizikailag és ez vonatkozik mindkét nemre...

Ezt te provokáltad

2020. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira vagytok szánalmasak mindketten, mint a kapcsolatotok.
2020. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ha szeretne bármennyire is kihozhatom a sodrábol ilyet nem lett volna szabad."

És ez rád nem vonatkozik? Vagy neked szabad lökdösni, ütögetni, rúgni, ha kihoz a sodrodból? Mikor álltál volna le, ha nem térdel hason? Hogy gondolod, az lett volna az ideális, ha nyugodtan megvárta volna, míg befejezed?


Kérdésedre válaszolva, neki volt igaza, és jogos volt, amit tett. Bár én természetesen otthagytalak volna a fenébe, a fizikai erőszak semennyire sem elfogadható egy fél részéről sem egy kapcsolarban

2020. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

19-es vagyok, véletlenül küldtem el.


Szóval, semelyik fél részéről sem elfogadható egy kapcsolatban. Bármit is mondott, vagy csinált, amivel így felhúzott, nem volt jogos nekimenni.


22/N

2020. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!