Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyok együtt. Ő halálosan szerelmes belém még mindig, én viszont sosem voltam. Meg lehet ezt változtatni, van esély, hogy szerelmes legyek belé valaha? Szegény tudja, hogy nem úgy szeretem, en őszintén elmondtam neki. Többször is mondtam neki, de ő akkor sem akar szakítani.

Nagyon sajnálom és tudom, h ő az az ember aki igenis megérdemli a szerelmet. Nem tudom mi lenne a helyes döntés. Próbálkozni vagy elhagyni?



2020. febr. 20. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Kemeny de el kell hagynod! Es miatta...
2020. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha 1 èv alatt nem lettèl szerelmes, akkor már nem is leszel.

De másba voltál már szerelmes nem?

2020. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Örülj neki. A formába irányultság legmagasabb szintjén érez szerelmet az ember. Gyerekként még teljesen normális, de egy felnőttnek nem kéne szerelmesnek lennie.
2020. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezen nem lehet változtatni. Ha nem vagy szerelmes, akkor nem is leszel.
2020. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En mindig az elso szerelem erzesehez mertem az erzelmeket. Az elso szerelmemmel el se tudtam kepzelni h osszejovok es nem voltak szexualis fantaziaim. Volt meg par pali aki megfogott es par napig fantazialtam roluk de nem lett igazan semelyikbol semmi, amibol lett az meg csalodas volt. A korabbi parkapcsolatokban kb egy miért ne felhanggal meg eszbol voltam. A mostanival mashogy erzek. Nincs meg az az intenziv uristen erzes mint elso szerelemnel se a ruhait se tepnem le -de nem is volt ilyen senki massal sem, de jokepunek tartom, jokat szexelunk es jo vele lenni. Vele tudom most egyedul elképzelni a csaladalapitast. Szerintem a szerelem szubjektiv. Ha tudod de nem akarod bevallani magadnak h nem vele kene lenned, szakits mert jobb dolgok varnak

Ha csak az zavar h nincs meg az az erzes amit elvileg erezned 'kene' akkor eloszor ezekkel a kellekkel szamolj le.

2020. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És valakibe az vagy?

Mert nálunk pl. ez a helyzet.

Megtaláltam azt a férfit, akit elképzeltem, akit mindig kerestem, akihez tökéletesen illek, de a fejemből nem tudta kiverni azt a másikat, akivel öt percet nem tudnék együtt élni. Én el tudnék így lenni, de csak amíg nem kell szerepet játszanom. Sajnos érzem rajta, hogy nagyobb érzelmeket várna tőlem, aminek próbálok is megfelelni, hogy ne legyen szomorú, de pontosan ez az amibe bele szoktam fáradni és ami miatt nem tudom, meddig bírom mellette.

2020. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!