Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogyan fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan fogadnátok ha a barátotok egyik nap hirtelen bejelentené, hogy életmódot fog váltani, mert a mostani munkáját már nem akarja folytatni?

Figyelt kérdés

Igazából arról van szó, hogy tettem amit a szüleim mondtak és elvégeztem az egyetemet, elhelyezkedtem meg miegyéb. Jól is keresek, de gyülőlöm a munkámat, gyülölöm, hogy semmi fizikai nincsen benne és soha nem is vágytam erre.


Úgy tavaly ősszel a hátam is megfájdult, szerencsére csak izomfájdalom volt, de 24 évesen ez nem egy menő dolog szerintem.

Azóta rendbe szedtem magamat és amikor időm engedi, akkor szivem kedvenc dolgának, a cukrászatnak élek.

Egyszerüen ez tölt fel, ebben tudok olyan profi lenni, amilyen akarok.


Egyszerüen úgy érzem muszáj váltanom, aki kóstolta azt mondta remek. Egyre inkább memorizálom a recepteket, egyszerüen arra keltem már hetekkel ezelőtt, hogy ezt én fogom csinálni.

Bonyolult, hosszan lehetne ezt ecsetelni.

Barátnő is élvezi amikor sütök, és van, hogy besegit ő is, de félek idiótának nézne ha én ezzel előállnék.


Mit gondoltok? Érdemes eldobni a biztosat, ennyi idősen még bele lehet kezdeni ilyemsibe?

Vagy ez nem férfiaknak való dolog? Sok férfi cukrász volt, mégis annyira nőies dolog ez sokak szerint.

Apám kicikizne teljesen attól félek.



2020. febr. 20. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
És amíg elvégzed a sulit, meg gyakorlatod lesz, addig a villanyt ki fogja kifizetni otthon?
2020. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Mit tanultál egyetemen? Lehet ha olyan a végzettséged akkor még össze is tudnád kombinálni a kettőt.

Egyebként meg ne foglalkozz azzal ki mit mond, ha úgy érzed ez tölt fel, szívesen csinálod akkor hajrá. Más kérdés hogy találsz-e olyan állást amiből meg tudsz élni, de fiatal vagy még ahhoz hogy egész életedben olyasmit csinálj amit utálsz.

Ráadásul olyanban nem is lesz az ember általában sikeres amit utál.

Gondold át, mit hogyan, tervezz azért ne hagyd úgy ott a munkát hogy nincs másik, de kezd el dolgozni a projekten! Ne hagyd hogy bármi visszatartson:)

2020. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menj el kepzesre, szerezz egy diplomat es akkor hagyd fel a mostanj allasod amikor mar kaptal egy cukrasz melot. Ne valts addig amig nincs meg mindened hozza
2020. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Gépészmérnöknek.

És van félretett pénzünk, úgy gondoltam abból. És úgy sem rögtön belecsapva a lecsóba.

Addig még dolgoznék amíg szabadidőben nem szerzek kellő gyakorlatot.

2020. febr. 20. 17:17
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha a felretett penzetekbol akarod csinalni akkor beszeld meg vele. Lehet tamogatni fog, lehet hogy nem, az anyagiak nem jatek. Foleg ha kozos jovot terveztek lehet nem fog orulni neki h ezentul 200 nettoval kevesebbet fogsz keresni es meg az eddig felretett penzeteket is felhasznalod
2020. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Reálisan felmérted a dolgokat, tulajdonképpen a környezeted rosszallása tart vissza, ami inkább emocionális indok. Felnőtt ember vagy, nem élhetsz mindig mások elvárása szerint. Én azt mondom hajrá, csináld. Abszolút nem vagy idős, ha te ebben tudsz kiteljesedni, rajta. Olyan sokan álmodnak csak, a számukra ideális állásról. Neked a hobbid lehetne a munkád. Attól nincs is jobb.
2020. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én páromat fokozatosságra inteném. Pl képzés alatt ne hagyja abba a munkát, ha van lehetőség, menjen át 6 órára, illetve csináljon meg a cukrász képzés mellé egy marketing tanfolyamot. Ma már elég jól meg lehet élni szerintem ebből is, de kell egy kis szerencse, és némi marketing hozzá.

Van egy cukrász lány, akit követek az egyik közösségi oldalon, olyan fotókat csinál, hogy ha csak látom összefut a nyál a számban, ráadásul ilyen "minden mentes" nagyon finom tortákat, sütiket csinál. Mivel laktóz érzékeny vagyok, és diétázok nem ehetek akármilyen édességet, de az ő finomságai tökéletesek számomra. Vásároltam már tőle, és biztos fogok is még.

Szóval van benne potenciál, de ki kell építeni az utat hozzá, amit annyira nem értékelnék, ha párom mindent félredobva tenne. De ha okosan csinálná, akkor támogatnám.

2020. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem tök jó ötlet, én maximálisan támogatnám. De mi amúgy is általában támogatjuk egymást a nagy döntésekben. Meg kicsit elfogult vagyok, mert én elég édesszájú vagyok. :)
2020. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem merd meglépni, merj élni. Kevesen vannak, akik igazán tudják, mit is akarnak az élettől, te legalább tudod, mi az. Cukrászként is van élet, nézz képzéseket, beszélgess szakemberekkel, bújd a fórumokat, hátha találsz mentort. Itt is nagyon értékesek a jó kapcsolatok. Ha valaki elismertnél sikerül kitanulnod, az neked is megnyit ajtókat.

Én szorítok neked! :)

30n

2020. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csináld azt, amit szeretsz!

Csak ennyit tudok mondani. Fiatal vagy, most még lehet bőven lépni.

2020. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!