Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a párommal. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal. De nem érzek semmit. Aggódjak miatta?

Figyelt kérdés
Most léptem ki egy hosszú párkapcsolatból(5 év..) azt hittem jobban meg visel,de..nem érzek semmit..talán szomorúságot,sajnálatot a másik fél iránt,de..semmi többet..lehet velem van a hiba..mással is meg történt már?mitől lehet?

2020. febr. 21. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
No vagy. Persze, hogy nem erzel semmit, te leptel ki a kapcsolatbol, pont azert mert mar nem erzel semmit.
2020. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már jó ideje tervben volt a szakítás, èrett már ez a döntès. Már nem szeretted, nem is visel meg annyira. Hiába 5 èv.
2020. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az első szakításomnál nem éreztem semmit. Nagy vergődés volt, minden erőmmel próbáltam rendbehozni egy működésképtelen kapcsolatot, ahol a másik fél semmi mással nem foglalkozott, csak saját magával. Amikor kimondtam a szakítást, akkor már nem voltak bennem érzelmek iránta, kiölődött a vergődés ideje alatt.
2020. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Még érezhetsz. Nálunk is volt hullámvölgy, amikor azt hittem, vége, és nem éreztem semmilyen szomorúságot az első sokk után. Aztán 3-4 nap után iszonyatos letargia tört rám. Közben kibékültünk, azt hittem, jobb lesz, de még utána is napokba telt kijönnöm belőle.

De nem vagyok szerelmes. Amikor az voltam régebben, akkor a szakításnál úgy éreztem, zuhanok. Egy évig nem voltam önmagam. Most 2 hét alatt kiheverném, ha mégis vége lenne sajnos, mert képtelen vagyok igazán kötődni most.

2020. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóképpen érzek most, csak én 2 év után léptem ki. Azt hittem nehezebb lesz, de pont az ellenkezője történt. Sajnálom hogy nem tudtuk együtt folytatni de ilyen az élet.


F

2020. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Várj 2-3 hetet
2020. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát igen..én is sajnálom hogy ..itt kötöttünk ki..

Köszönöm mindenkinek a válaszokat^^

2020. febr. 22. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Kapcsolat és kapcsolat között ég és föld lehet a különbség. Nekem volt közel 50, de mivel mindig én léptem ki, sohasem gyötört meg a szakítás. Egészen addig, amíg a nagy Ő amúgy istenesen el nem kapta a tökömet. Szerelmes lettem, mint a nagyágyú, és amikor ő fél év múlva kiszeretett belőlem, hónapokig szenvedtem, mint a kutya.

Szóval ha nem érzel semmit, akkor simán csak nem jelentett annyit neked az egész, hogy könnyeket érdemeljen.

2020. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az igazat meg vallva tegnap szét cuccoltunk..és volt egy búcsú csók..azóta rottyon vagyok..
2020. febr. 25. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!