Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a haverjaival többet, mint velem?

Figyelt kérdés

Kb. a kétszer annyi időt tölt a barátom a haverjaival, mint velem és ez nagyon fáj nekem. Teljesen azt érzem, hogy hanyagol, ami jelen esetben nagyon is igaz. De persze, ha ő találkozni akar velem, nekem egyből rendelkezésére kell állnom.


Rengetgszer beszéltem vele erről, ő nem érti, hogy ebben engem mi zavar ennyire. Mi lenne itt a megoldás? Szakítás? Mentálisan függök tőle, de tulajdonképpen már unom ezt a helyzetet és őt is.


2020. febr. 21. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert ezek szerint ők j9bb társaság
2020. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben szakítani kéne, igen.
2020. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarlak megbántani, de csak dugni kellesz neki. Másra nem.
2020. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem kell ugorni neked sem elsőre, amikor ő éppen ráér. Te is helyezd a saját dolgaidat elé, nem reális egy ilyen egyoldalú kapcsolat.
2020. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert neki ennyi idő pontosan elég belőled. Ez nem fog változni, csak rosszabb lesz. Kezdj el te is élni, és ne őrá hagyatkozni.
2020. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan egyszerű: azzal vagyok többször és többet, aki jobban érdekel. Magadon ezt még nem tapasztaltad? Többet érnek neki a haverjai, mint Te. És még csodálkozik is ezen, hogy ezt nem érted meg.
2020. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert fontosabbak neki mint te. Nem olyan bonyolult ràjönni. Megoldàs: keress olyan pàrt akivel kölcsönösek az érzelmek.
2020. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha szakítotok írj rá, nekem egy barátom sincs :)

29/F

2020. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te ebben a kapcsolatban már elvesztél és a kiszolgáló szerepet töltöd be. Van egy olyan sejtésem, hogy sok minden van még itt a háttérben amiért így alakult, de valaki jól fogalmazott hogy ez nagyon egyoldalú.


Szenvedsz benne, de függesz, nem mersz nemet mondani és saját életet élni. Hogy milyen a kapcsolat és a partnered, azt nem tudjuk, de ez így nagyon nem egészséges. Érdemes lenne felkutatni magadban hogy miért így állsz hozzá és miért érzel függést, ha kell szakemberrel. Ha szakítás kell ahhoz, hogy megtaláld magad ismét, hogy merj magad lenni, mert pl. a kapcsolatban elnyomtak, akkor az a jó döntés, de ezekre te tudod a választ.

2020. febr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!