Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik az olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik az olyan férfival aki sose találja életében a harmóniát ill másban keresi?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogy fogja élni az életét a jővőben?

Megházasodott , időnként megcsalata a feleségét a barátnőivel, amikor probléma volt odébb állt.Később úgy gondolta visszamegy családjához, de feleségét intim helyzetben találta egy barátjával.Nem tudta megbocsájtani elvált. Jött a következő nő ,újabb gyerek, Őt is csalta összevissza fűvel - fával.

feljött Pestre itt ismertem meg...sokat beszélgettünk elmesélte ezeket a történeteket.Családias légkörre harmóniára vágyott.Szerelmessek lettünk ill. én elváltam összeköltöztünk. Jöttek a problémák, hozta gyermekeit időnként ilyenkor alárendelt mindennek, földön kellett aludnom mert agyerek még csak 6 éves volt. kb 2 hónap után egy rámenős ismerősnő rászállt.Furán viselkedett .Pl fürdött kikapcsolta a telefonját stb. Egy ismerős szólt , hogy figyeljek rá.Ekkor megbeszéltem vele előszőr tagadta aztán elmondta, hogy nemtudja hogy kezelje a dolgot a nővel.Ok újra bíztam benne. Ha rámenősebb nő volt körülőtte akkor elég aktív lett.Amikor elutaztam egy hétre akkor is folyamatosan elmászkált ezekhez a nőkhöz.

Egyszer kétszer egy egy sms jött régi nőktől. Azt mondta nincs benne semmi.Elfogadtam.Kb a 3 ik évben egyik este fura beszélgetést hallottam "ne most beszéljük meg" idézettel.Erre azt a magyarázatot kaptam, hogy az egyik kolleganője felhívta részegen .Később hallottam ne tőle, hogy arra kérte, hogy a munkahelyen az én párom vállalja el hogy együtt aludtak.Ezen felháborodtam, hogy milyen munkahelyi viszony ez.? Később társaságban mindig az intenzívebb nőkkel flörtölt hancurozott.Jöttek az sms k a hírek erről arról ő mindig azt mondta "neki higyjek" ne másnak.Probáltam.De amikor nem bírtam elküldtem kiderült, hogy megvan az újabb áldozat ismét egy családos kolleganő személyében. És most itt tartunk külön vagyunk .Közben kiderült, hogy már az első évben viszonya volt a kolleganőjével....amikor még nagyon szerelmes volt.

Hol itt a harmónia? Most megint azt mondja együtt szeretne élni az új nővel harmóniában családias környezetben. Ezen mosolygok. Az Én gyermekem 7 év alatt egyszer se köszöntötte fel se szüli se névnapján, beszélgetni nem tudott vele , ha ketten voltak sose mondta, hogy egyenek együtt, ha beteg voltam rám se nézett.


Ezekből sok feszültség volt köztünk.tekintélyelvű volt...mindent ellenőrzőtt mosogatógép ,rend. Este ha Tv t nézett zavarta ha beszélünk.

Tud egy ilyen ember harmóniában élni vagy én nem értem az életnek ezt a részét?

Megbántani a másikat , ha egy negatív érzést elmondunk neki akkor megsértődik..

Most szétgányolja a közös életünket , ami persze sok mindenből tevődik össze, de nem a fejlődéden a változáson gondolkodik hanem megint a másén.


2010. júl. 23. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt kifogtad ... bukta, nem a te problémád, hanem az övé!!! lépj tobvább!!! az elvesztegetett időt nem pótolja semmi!
2010. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyennel nem kell tovább foglalkozni, éld tovább az életed. Az hogy a sajátját tönkreteszi, egy dolog, a tiédnek nem kell ugyanolyannak lenni. Soha sem lesz harmóniában, ez csak szöveg, valószínű nem is vágyik rá igazán.
2010. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szomorú történet, és szerintem nők milliója esik abba a hibába, hogy elhiszi, mellette majd más lesz ez a férfi.

nem, nem benned, nem másban, benne van a hiba. telhetetlen, nem értékeli amit kap. neki a nő, úgy fest tárgy, nem társ. és ez a harmónia szöveg... igen, pl tetszene neki, ha mindenki azt csinálná amit ő akar, a nő örökké olyan izgalmas maradna mint az első hónapba, egyébként szabad lenne satöbbi. Szóval nem egy családra, egy család harmóniájára vágyik, hanem, hogy kiszolgálják. nekem ez jött le abból, amit írtál.

Sajnálom, hogy kifogtad, sajnálom, hogy megcsaltak. De ez nem Téged minősít. Ő örökké összetört családokat hagy majd maga után, Te viszont még megtalálhatod a magad harmóniáját, egyedül, vagy társsal, oly mindegy. Rajta pedig csak mosolyogj gúnyosan és engedd el örökre, hogy ne bánthasson többet.

2010. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Érdekes ez , mert számítottam rá, hogy nem változik.Viszont mivel vágyott valamire azt gondoltam "közös munkával" megy.Vagy ha nem megy neki elmondja és akkor van lehetőségem választani , hogy vállalom a természetetét vagy befejezzük.De olyan poker arccal tagadott mindig mindent, hogy próbáltam hinni egész addig amig már nem kehettek kétségek.

Viszont olyan törést okoz a másik emberben, hogy kiheverni is elég lesz csak a lelki részét a többiről ne is beszéljek. A végére azthittem bedillizek annyira fájt amit végigkellett néznem, hogy leírhatatlan.Szeretünk valakit és az csak a fájdalmat erősíti. Ami érdekes mindig Popper Péter könyveket olvasott szinte mindent..

Popper Péter Én is szeretem, jó letud írni dolgokat viszont sose biztat senkit a könyvében arra, hogy egy kapcsolat minődége a belefektetett munkának következménye. Ha jól tudom a társas élet neki se ment.

2010. júl. 24. 08:44
 5/5 A kérdező kommentje:

Még az is érdekes, hogy sose hívta fel senki a régi ismerősei közül.Nincsenek barátai csak a munkatársak keresik.A felületes gyors kapcsolatokban nagyon jól megvan. Itt kialakult baráti körünk van elfogadták miattam akkor is amikor a hibái kezdtek kiderülni.

Ő azthitte ha elmegy visszajárhat ide és mindenki szereti.

és ekkor szembesülnie kellett azzal, hogy többet senki se hívta fel, nem keresik sőt volt aki megkérte, hogy ha lehet kerülje el őket.Fura nekem , hogy valaki ennyire nem látja át saját életét...........hibáit.

2010. júl. 24. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!