Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségül mennétek a párotokho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségül mennétek a párotokhoz ha egyszer huzamosabb ideig megcsaltátok?

Figyelt kérdés

A párom megkérné a kezem,de nem tudom hogy érdemes-e úgy igent mondani hogy a kapcsolatunk elején 2-3 hónapig (amíg nem voltam biztos a kapcsolatunkba) megcsaltam egy idősebb pasival.Nem szerettem még akkor a párom és akivel megcsaltam őt sem csak szex volt közöttünk.Azóta eltelt 3 év jobban szeretem mint bárkit de nem tudom hogy igent mondjak-e neki vagy a történtek tükrében mással is bármikor megcsalnám ha úgy adódik.


24N



2018. dec. 24. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Biztos vagy e a kapcsolatban?
2018. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2018. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok a kapcsolatunkba.Jobban szeretem mint bármikor! Tudom rossz dolgot tettem de akkor még nem éreztem így iránta.
2018. dec. 24. 12:51
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha eddig titkoltad és így együtt tudtál vele lenni, akkor már nem mindegy?


De én tuti szégyellném magam az eddig eltöltött idő miatt is.

2018. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
A kapcsolatok elejét még nem kell véresen komolyan venni. Ha valakit még csak 1-2 hónapja ismersz, honnan tudnád, hogy komoly kapcsolat lesz belőle? Ez szerintem nemis számít megcsalásnak.
2018. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem ,mert soha nem hazasodnek össze senkivel


Te nyugodtan mindig igen eddig is meg voltatok szerintem

N24

2018. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*mondj
2018. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen, ha biztos vagy magadban.
2018. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem kizáró ok. Viszont szerintem valódi be neki a dolgot két okból:

1 te is megkönnyebbülsz

2 így kiderül hogy ő mennyire szeret és hajlandó ezektől függetlenül is elkötelezni magát melletted

Lehet hogy egy ideig sutba vágja az eljegyzés témát és kell majd gyúrni a bizalomra de ha igazán össze passzoltok akkor megoldható :) Bár azért az is tény aki egyszer megteszi az máskor is, a szerelem mint tudjuk mulandó, és ha majd eljutsz ismét oda hogy már inkább csak szeretet mint szerelem, plusz a szex is unalmas hosszú idő után ugyanazzal ezt tudjuk akkor bizony visszatérő probléma lehet majd köztetek. Lelked rajta hogy elmondod e, de én azt mondom nem foszthatod meg a parodtol a lehetőséget hogy maga döntse el a továbbiakat.

2018. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%
Mond el neki őszintén !
2018. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!