Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A húgom egy súlyosan nárciszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgom egy súlyosan nárcisztikus férfihoz ment feleségül, és erre csak most jöttem rá. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Eddig csak elkönyveltem az illetőt úgy, hogy egy nagyképű fasz. De sajnos ennél sokkal többről van szó. Most olvastam egy pár cikket a témáról, és félelmetesen igaz a pasira szinte minden. Folyamatosan fényezi magát, ő mindenhez ért. Nincs gyereke, de jobban tudja, hogyan kellene nevelnem az én két gyerekemet. Türelmetlen a gyerekeimmel, leordítja őket, fegyelmezi őket. Egyszerű házalós munkája van (porszívókat, víztisztítókat árul) de ő Magyarország "legjobb üzletkötője". Sikereit felnagyítja, hazudozik, manipulál. Elmeséltem neki, hogyan halt meg egy ismerősöm balesetben, azt mondta, megérdemelte, minek ment oda. Ha valamiben kijavítják, mert egyértelmű hülyeséget mondott, abszolút letagadja, akkor is neki van igaza. Semmi türelme nincs emberekhez, leszar mindenkit, de elmondása szerint a legnyugodtabb ember a földön. Úgy gondolja, neki mindent lehet, anyámnál felteszi a lábát az asztalra. A körülöttük levőket pedig felhasználja arra, hogy őt csodálják. Engem persze utál, és csak most jöttem rá, azért, mert nem veszem be a patológiás hazugságait a sikereiről. A húgomnak nem merek szólni, de szerintem biztosan szenved tőle. Annak ellenére, hogy őszinte csodálója. Mégis mit lehet tenni? Szerintem így tönkre fogja tenni a húgomat. Ha ráébresztenek egy ilyen embert arra, hogy mi is a betegsége, állítólag teljesen kiszámíthatatlanná válhat. Húgomnak sem merek erről beszélni.
2017. dec. 14. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Zepternél dolgozik?
2017. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

hagyd őket békén..

ha a tesód segítséget kér, akkor segíts, de amúgy ne avatkozz bele..

én is utálom a sógoromat, de boldoggá teszi a nővéremet, legalábbis próbálkozik vele..

ha próbálsz beleszólni, csak megharagítod a húgod és nem tud majd hozzád fordulni, ha esetleg szüksége lenne rá

2017. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz vele mit csinálni. Ennyi idő alatt húgodat bőven érzelmi függővé tette. Ő nem látja, hogy mit tesz vele ez az ember. Sajnos egy nagyon szomorú, elnyomott, bántalmazásokkal teli élete lesz, de te nem tudsz mit tenni ezzel. Sajnos már neked sem fogja elhinni ezeket, annyira függ a pasitól, és annyira át lett az agya programozva.
2017. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Hagyd őket békén.

Ha téged zavar ne engedd be

''Nincs gyereke, de jobban tudja, hogyan kellene nevelnem az én két gyerekemet''.

''Türelmetlen a gyerekeimmel, leordítja őket, fegyelmezi őket.''

Mert hagyod ,küld el a jo budős pcsába és rakd ki a francba.

n25

2017. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ehhez nem sok közöd van.

Ha a te férjed lenne, akkor adnék tanácsot, de őt a húgod választotta.


22/N

2017. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Carragher_x ***** válasza:

Akkor fordítsuk le magyarra a monológod:

Utálod a tesód férjét, mert számodra kiállhatatlan, majd a nők lapja-google kombóval rögtön diagnosztizáltál is nála egy személyiségzavart az ebéd és a vacsora között:D

A teendő? Semmi, a húgos majd eldönti, hogy kivel akar együtt lenni és kivel nem. Mondjuk ha mégis úgy határozol, hogy belemászol az életébe, akkor nem lepődj meg, ha végül te kerülsz körön kívülre, teljes joggal.

2017. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus....mindig tanul vmi hülyeséget az ember...pedig végigolvastam és simán csak beképzelt nagyképűnek tűnt...de mára ez sem elèg tul sok a náci...
2017. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus magyar mentalitás nem velük történik, ignorálják. Ugyanez a tanácsoknál is, hagyd annyiban, nem veled történik meg, mit foglalkozol vele.

Volt itt egy kérdés, hogy mit tennél ha azt látnád, hogy egy pasi ver egy nőt és nem hiszed el, de a legtöbben azt írták, hogy nem szól bele, nem érdekli, biztos megérdemelte, max. rendőrt hívna, de utána lelépne. Nos, mondjuk én ezek után semmin nem csodálkozom.

Tehát a testvéred, de sz@rd le, az ő élete. Szerintem meg beszélj vele, akár többször is!

Amúgy meg, ha a gyerekeimet egrecérozná, hamar egy pofon gazdájaként találná magát. Vele is beszélhetsz, hogy fogja vissza a semmire nagy pofáját, vagy nagyon megbánja. Jól felhúzott engem ez a sztori meg a válaszolók is.

2017. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Na szerintem meg az a tipikus magyar mentalitás, hogy aki engem és a csodálatos gyerekeimet nem kedveli, az biztosan csak elmebeteg lehet ezért gyorsan tönkre kell vágni a másik életét, hiszen én olyan különleges és csodálatos vagyok, aki átlát minden szitán és körülöttem mindenki hülye, csak én vagyok okos, ezért beleszólhatok mások életébe.
2017. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Carragher_x ***** válasza:
8-as! Elhangzott valahol olyan, hogy a húgának rossz élete van, boldogtalan, bántják, rettegésben él...stb? NEM. Annyit írt a kérdező, hogy ő nem kedveli, mert a faszi kritizálta a gyereknevelési szokásait és mert a kérdező szerint nagyképű. Ez miért is elég indok arra, hogy belemásszunk más életébe?
2017. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!