Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem a párom teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a párom teljesen igazságtalan velem! Emelett kimutatja, hogy szeret! Hogy van ez?

Figyelt kérdés

És tegnapis meg akart verni egy csávót,mert mondtam, hogy odajött hozzám meg követett mielőtt beért volna a busza!

Csomó olyan dolgot nem enged, amit neki természetesen lehet!

És ha mégis meg merem csinálni, akkor 2 napig durcizik és nem lehet hozzászólni. De ha ő megcsinálja és meg merem neki említeni,akkor csak a vállát rángatja és kb be van sértődve...

Nagyon régóta együtt vagyok szóval lécci azt ne írjátok, hogy keressek mást :S

És nem lehet vele megbeszélni sem ,mert akkor nem tettem volna fel a kérdést.. :S

Fogalmam sincs mit kéne tennem


2010. júl. 24. 06:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia,mit is tehetnel,bla bla a regi duma:ulj le vele beszelni,amit mar elore latok h nem fog be jonnide ha nem akarsz be kemenyiteni,akorr probald szepen el magyarazni neki a dolgokat,h nem vagy a tulajdona,es ne parancsolgasson neked,vagyis ne szabja meg neked h mit tehetsz,es mit nem.Nem jelent semmit,h regota egyutt vagytok,az nem azt jelenti h nem is maradhattok el,en 8evig voltam a pasimmal,meg akartam valtoztatni,de ra jottem h nem lehet,igy mielott teljesen be vadult volna,ki adtam az utjat,ami nem megy nem kell eroltetni,ne gondold ,h olyan konnyu volt,most meg van egy baratom,aki abszolut nem korlatoz semmiben,oda megyek ahova akarok,szerintem igy a normalis.Ez az en velemenyem;)
2010. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!