Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a szakításon gondolkodok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szakításon gondolkodok, mert nincs szex, az már rossz jel?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom, de már 2 és fél éve nem volt rendes szex, mert gyors magömlese van, merevedési problémája. Nem nagyon változott semmi, nem tesz semmit, pedig tudja hogy rossz nekem, már úgy érzem nehezen bírom ezt. Ha szeretem hanem, nem elhetek szex nélkül... Nem tudom mit csináljak.

2019. jún. 17. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek, hogy szakításon gondolkodsz. Itt az a gond, hogy nem átmeneti a probléma és hogy nem is akar ellene tenni. Ha nem változik semmi, előbb-utóbb úgyis szakítani fogtok vagy megcsalod
2019. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy nem passzoltok, ha komolyan érdekelnéd keresné rá a megoldást, vagy megkérne hogy oldjátok meg a problémát közösen vagy orvosi segítséggel...

Nem rossz jel, ha ezen gondolkodsz hanem egy jó gondolat!

Azért ez nagyon hosszú idő, és úgy tűnik nem is érdekli a probléma. Otthagynám.

2019. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kezét nyelvét se használja első orgazmusig?

Ha ennyire önző vagy béna akkor hagyd ott. Vagy vegyél egy vibrátort kérd meg hogy előjáték után azzal elégítsen ki.

2019. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De ki"elegít"... Csak nekem mar nem elég, arra vágyom. Szexre. Hónapok óta kérem hogy menjen el orvoshoz, de mindig csak valami kifogást talal...
2019. jún. 17. 15:30
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen , mert számára ez szégyenletes, de ugyanakkor tennie kéne ellene de nem mer.


ÉS mivel te így mellette vagy, úgy gondolhatja nincs nagy gondod ezzel...


Ha szakítani akarsz, akkor ne húzd az időt. Minél előbb annál jobb, minét több év telik el annál jobban megsínylitek ha szakítás lesz.

2019. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Ex csajom egy ilyen pasiert hagyott ott anno. 1 hónapig bírta ugyanilyen gyorstüzelővel aztán keresett egy messziről jött gyári munkást.
2019. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Szexet leszámítva milyen a kapcsolatotok??

Ha minden oké akkor,vagy legyen 3asban. Vagy tarts szeretőt, vagy járj bulizni szedjél fel pasikat.

2019. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem csalom meg
2019. jún. 17. 19:22
 9/16 anonim ***** válasza:
.....még
2019. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Van gerincem, nem úgy mint neked.
2019. jún. 17. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!