Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan tennétek túl magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tennétek túl magatokat egy szakitáson? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ismerek egy lány 3és fél éve.

Abból 1,5de inkább 2éven keresztül csak huzta az agyam titokban találkozgattam vele,randizgattunk,elcsattant néha egy két pár csók. Viszont én mindig is többet éreztem iránta mint barátság. Konkrétan szerelmes voltam és mi denhol csak öt keresgéltem ahová csak mentem.mivel egy elég kicsi városban élünk igy nap mint nap láttam az utcán . Szóval ezzel azt akkarom elmondani higy mindig tetszettünk egymásnak de én kevésnek éreztem magam mellé valamiért és nem tudtam elmondanibaz érzéseimet . :(

Aztán eltelt ugy kb 3-4hónap hogy nem beszéltünk. És ráirtam hogy mi lehet vele . Hát igen még aznap találkoztunk kedden ! És másnap szerdán kiderült hogy elveszitette a szüzeségét és csak ki akkart engem használni lány létére! Akkor nagyon rosszul esett a tény hogy szexre kelenék egy olyan lánynak akibe szerelmes voltam . Mivel kiderült igy megint csak nem beszéltünk vagy fél 7-8hónapot és kiderült viszont ez idö alatt lett másik kapcsolatom.

Hát annak vége lett és szó szerint ő füzött be engem.

(Már mint a volt barátnöm .)

Össze jöttünk viszont sokat veszekedtünk és rengeteget féltékenykedtünk besokalt és elköltözött töllem 5hónapos terhesen. Itt hagyott egyedül.

Nagyon megszerettem a lányt . Viszont nem tududnk kijönni egymásal sehogyan sem.

Ha jó minden 5percig akkor már azután biztos hogy össze vesszünk . Nem szeret engem és ennyi! Másokal irkál a elég fura módra ahoz képest hogy 8lassan 9hónapos terhes. Szóval ti mit szoltok ehhez hogyan tudnék ebböl kjmászni ??

Vajon azt megszokásnak hivják amikor egy lány nagyon tetszik egy fiunak és mindenhol csak öt lesi de akkár éveken át mert valamiért ugy érzi hogy ő az igazi ?? Ezt csináltam 3éven keresztül ! És most amegszokásból hogyan tudok kilépni egyedül ? Hogyan tudnám elérni hogybszeresek ki belöle és csak egy átlagos emberkent kezeljem öt ?

A válaszokat elöre is köszönöm mindenkinek !



2019. jún. 5. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy elkerülöd ahogy és ahol csak lehet. Megmondod neki hogy vége, hagyjon békén, kihasználva érzed magad, sokáig vártál rá de most már ennyi, olyan nőt kell keresned aki viszonozza az érzéseidet. Aki valóban szeret.

Ezt a nőt pedig kiirtani az életedből. Facebookon törölni, teloszámot blokkolni stb. Ha véletlenül látod az utcán, átmenni a másik oldalra. És nem romanticizálni hogy mi lehetett volna hanem arra gondolni hogy mi volt... Csupa rossz dolog! Írd le őket akár és mindig csak a rosszra gondolj.


Nekem olyan "szerelmen" kellett túlesnem aki nem is bántott meg, semmi nem volt, egyszerűen csak nem kellettem neki. Szóval tudom milyen nehéz...

Sok sikert! L/28

2019. jún. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hit Remény Szeretet válasza:
100%

Szia.A szakításon minden ember másképpen teszi túl magát.Azonban első időkben nagyon nehéz,aztán kinél hogy ez majd enyhül.

A tévedéseket pedig ti követtétek el egymás ellen,ezt nektek kell orvosolni.

2019. jún. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5 hónapos terhesen hagyott el? A te gyerekeddel terhes?

Ha nem a tied a gyerek, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot teljesen, idővel könnyebb lesz a hiánya. Ha találkoztok, vagy keresitek egymást, akkor jóval nehezebb.

Ha viszont a tied a baba, akkor nehezebb ügy, mert akkor kapcsolatban kell maradnotok, hiszen te is szülő leszel.

2019. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elsönek is szeretném megköszöni az eddigi válaszokat !

Föleg az elsö válaszolónak.

Viszont az a baj hogy 4 vagy 5 hét múlva fog szülni és teljesen bele betegedtem. Egyrészt azért mert naponta mehetek látogatóba a saját gyerekemhez és idövel látom ahogy nagyobb és nagyobb lessz és nem én fogom nevelni gondoskodni rólla és ez bánt a legjobban . Nah meg van másik része a dolognak hogy mi van akkor megismerkedik valakivel és elveszi/elviszi a gyerekem máshoz töllem nagyon távol akkor csak 1hónapban talán egyszer ha láthatom majd.

Az meg csak rátesz hogy majd hosszu hosszu idökön keredztül látom a gyerek miatt és nem fogok tudni kiszeretni belöle ! :(

Szóval hogy csináljam ezt ??? :(

2019. jún. 5. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:

itt nem a szakítás a lényeg, meg hogy elvesztettél valakit (akiért a leírtak alapján egyáltalán nem kár), hanem az, hogy mi lesz azzal a szegény gyerekkel, így leírva sajnos nevelőszülőknél lenne a legjobb helyen, de nem várom el hogy ezt belássátok, majd talán 15-20 év múlva...leesik.

Bocsánat. Csak őszinte voltam.

2019. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem a gyerek láthatásáért harcolj és őt meg szivasd meg mert ezt érdemli semmi mást. Ne foglalkozz vele hogy neki más férfi kell az ilyen megteszi a 2- al 3 - al is nemveszitessz semmit sem vele semmit sem az ilyen nem nőnek nevezném személyt.
2019. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!