Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a párom?

Figyelt kérdés

Sajnos a mindennapok során kevés időnk jut egymásra.


Ő minden hétköznap dolgozik, 8-tól 4-ig én pedig váltott műszakban.


Hétvégéi szabadok, én akkor is dolgozom hogy anyagilag kijöjjünk.


A probléma az hogy keveset vagyunk együtt hiába élünk egy fedél alatt. Azt érzem hazajön, le ül telefont nyomkodni, számítógépezik meg beszélget és velem nincs foglalkozva. Sokszor csak odabújok hozzá, beszélek neki és nem felel. Már rá morgok mit játsza a süketet mire válaszol.


Ha akad 1-1 szabad napom itthonra, megfőzöm kitakarítok, mosok

Nyilván ő is csinálja a házkörüli teendőket de estig nem is látom. Elmegy anyóséknak segíteni vagy a barátoknak, rokonoknak.


Most is megműtöttek tegnap, csinált nekem ennivalót mára és lelépett. Nem az a baj megy, csak hogy régebben azért 1-1 fél nap egymásra volt szánva. Tudom édes volt mert csinált nekem ételt mielőtt ment, csak hiányzik

Próbáltam már vele megbeszélni azt mondta megoldjuk de azóta is oldódik a dolog.

Minden hétvégéje szabad, nem igaz néha egy 3-4 órát nem tudna csak rám szánni.


Ti mit tennétek a helyembe?

23/L


2020. febr. 23. 16:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul esik, hogy a lábamból épp hogy kiszedték a csavart, de itt a lépcső amit le kell tudjam gyűrni és egyedül hagy
2020. febr. 23. 16:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban volt, szakítottam ha ennyi idősen ilyen problèmák vannak ennek nem lesz jövője.
2020. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!