Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a párom?

Figyelt kérdés

3 hétre külföldre kellett jönnöm, otthonhagyva a barátomat. 9 nap múlva fogunk hazamenni, de én már most teljesen kikészültem. Iszonyatosan hiányzik, folyton rá gondolok, viszonylag sokszor fel is hívom, mindig az jár a fejemben, hogy mikor leszünk már együtt, vajon mit csinálhat, minden rendben van-e vele.... Sokszor elkap a sírhatnék, de arra gondolok, hogy jövőhéten már látni fogom.:)

Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen nehéz?

19/L



2017. jún. 8. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Micsoda problémák.
2017. jún. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad a szabadidődben, hogy legyen mit mesélned. Meg gondolj arra, micsoda szex lesz, ha hazamész. :)
2017. jún. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök a sajnálkozásnak, de ha ekkora problémát okozott, hogy külföldre kelljen menned, nem értem minek mentél! Tán valaki fegyvert fogott a nyakadhoz? Kétlem! Senki se kötelezett rá! Ráadásul, ha már közel 2 hetet kibírtál, akkor lenyeled azt a 9 napot is! Nehéz nehéz ez van! Az élet sehol senkinek sem könnyű! Mellesleg, hogy aggódsz a párodért az a szép és jó, viszont gyanítom, hogy itthon se tudsz 0-24ben mellette lenni, ebből kifolyólag feltételezem itthon is aggódsz érte, amiből az következik, hogy ezt az indokot nem lehet ráhúzni egy külföldi kinttartózkodásra!
2017. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Noj fel. En allandoan tobb ezer kilometerre vagyok a paromtol, es havonta par napot latom, megsem irok ki kerdest tele sirankozassal, hogy milyen rossz nekem (ennek egyik oka, hogy mindkettonknek van elete, igy nem azzal telik a nap, hogy abrandozunk). Kulfoldon vagy, akarhol is, de menj varost nezni, elvezd hogy picit kiszakadtal a megszokott kornyezetbol, ne pedig gyakorizz ilyen hulyesegekkel.
2017. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt most nagyon sajnál mindenki...

Szedd össze magad és viselkedj felnőtt nőként! Ha ilyen nyomást raksz a barátodra, azzal csak elijeszted. Élvezd, hogy kiszakadtál egy kicsit. A pasi meglesz hét múlva is, ha nem akkor meg jobb is!!

2017. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismet a "19L" lany ugyan az az iras stilus es a parkapcsolat tema..most nem a szex. Ez vicc hogy csak nekem feltuno hogy ebben a temaban mindennap van 100 "19L" felhasznalo kerdezo aki pont csak ebbe a ket kategoriaba ir es pont az osszes 19 eves "L".
2017. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hiszti helyett nőj fel, én egy évet húztam le a párommal 1000km-ről - amiből fél évig csak neten tudtunk beszélni, annyi dolga volt.
2017. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19/L és 19/N között egy különbség például a társfüggőség.
2017. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!