Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti örültök a személye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti örültök a személyes, kézzel készült ajándékoknak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2020. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem
2020. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán.
2020. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Igen én mindenképp örülnék, hisz időt, energiát nem spórol hogy elkészítése nekem.
2020. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én csak annak.
2020. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van értelme, igen. Azt nem szeretem, mikor valaki nemhogy ronda, de értelmetlen dolgokat csinál, mert milyen jó a kézzel készített dolog akkor ia, ha rohadtul nem kreatív és nem ügyes az illető...


Barátnőm varrt nekem egy róka párnát, annak örültem, mert jó puha az anyaga és imádom a rókákat. Csinált ilyen kis közös képes díszt is, az is szép volt és aranyos. De a rokonságunkban vannak emberek, akik hihetetlenül csúnya agyagvázákat meg elcseszett gyertyákat adnak nekünk, pedig tényleg rém rondák és tudják, hogy nem szeretjük az ilyesmit és csak rakosgatjuk... Volt, aki valami kézzel készített szappant adott, nem elég, hogy büdös volt, még a belekövesztett gaz is kiázott belőle, ahogy fogyott és egyébként sem használunk szappant.

2020. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!