Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy egy szimpla haverral (nem barát) napi 3szor személyes kontaktban van a párom? Ezen kívül irkálnak rengetegszer.

Figyelt kérdés

Velem van, szeret, de egy olyan lány a haverja aki akart tőle valamit. Állítólag a lány vette a lapot hogy nem. A párom emiatt h azt látja rajta h vette a lapot és a csaj is haverként kezeli haverkodik vele. Ami azt jelenti h napi 3x bemegy hozzá meg beszélnek folyamatosan.

A csaj hívja ide oda, ma meg majdnem együtt ment vele messzebb autóval mert én nem értem rá.

Zavart a dolog úgyh szóvá tettem, erre nem ment a csajjal sehova.

Szerintetek én vondolom túl vagy zavarna mást is a dolog?



2018. máj. 2. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Ami azt jelenti h napi 3x bemegy hozzá


hova??



ha az én pasim ezt csinálná, kitenném, mint macskát szokás

2018. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kúton dolgozik...kávézni jár be hozzá
2018. máj. 2. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon nem normális. Nem barátja a csaj hidd el.
2018. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem én is...☹️

Nyugtatott hogy eddig is voltak csaj haverjai csak idővel mindenki lekopott... De ő most zavar. Maga a tudat hogy a lány akart valamit ő meg simán elhívta magával kettesben egy útra hogy ne unatkozzon... Na és a napi sok kontakt ugye...

2018. máj. 2. 23:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez túlmutat a szimpla barátságon, 100%. A csaj még próbálkozik a maga szofisztikált módján. Lehet a párod valóban nem akar tőle semmit, de az, hogy nem húzza meg a határt a csajnál abszolút csak fokozza a csajnál a reményeket.
2018. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést, már azt hittem, hogy én gondolom csak túl...
2018. máj. 3. 00:20
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem se normalis, hogy allandoan bejarkal hozza.
2018. máj. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!🙁
2018. máj. 3. 06:40
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Párom csinált kissé hasonlóan, mikor még nagyon az elején voltunk és azelőtti társaságában szintén volt 1-2 lány haver... Este ha én nem értem rá/tanultam velük ment ki a városba vagy még ha velem is volt, megálltunk az üzletnél ahol dolgozik, hogy ráköszönjünk...

Mondanom sem kell, rossz érzés volt... Azt is gondoltam magamban, hogy nem fogom ezt igy sokáig bírni és tolerálni, viszont neki nem tettem szóvá, kiváncsi voltam mi sül ki belőle.

Aztán meglepetésemre, magától kezdett el olyanokat mondani,hogy nem érzi jól magát kint a városban velük, ha én nem vagyok ott és kellemetlen számára stb. Aztán nem járkált többet lányokkal ki, persze ők is lekoptak lassan hisz csak unatkozó pajtik voltak. Azóta is remekül vagyunk lassan 4éve.


Nálatok mióta tart? Lehet, hogy hasonló lesz, mint nálunk, az én párom akkor szó szerint nem fogta fel és nem tudatosult benne,hogy milyen kapcsolatban lenni és hogy vannak a dolgok. Ám aztán rájött magától és tudta,hogy nem a legjobb, ahogy teszi. Ezt kellene elérni a párodnál is, hogy tudatosuljon benne, h nincs rendjén ahogy viselkedik. Ha huzamosabb ideig igy tesz és nem is akar változtatni, akkor mindenképp ülj le vele komolyan beszélgetni s mondd el,hogy nen fogod ezt tolerálni.

2018. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is kedves utolsó!

Én beszéltem vele, elmondtam hogy ez nem normális, hogy ennyit lógna vele. Azt mondta pontosan amit a te párod, hogy nem volt még ilyen kapcsolatban és sajnálja meg hülyén is hangzik de nem tudja hogy hogy kell viselkednie ilyen szituban. Mondta hogy kizárja ezt a lányt...persze mondtam h ne csak legyen határ!

És igen, amikor magára hagyom, nem vagyunk együtt akkor ment/megy ő is.

Lekopnak én is így vagyok vele, de mivel bántott, szóvá tettem.


Köszi mégegyszer!

2018. máj. 5. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!