Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatban lévő nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatban lévő nők miért járnak folyton edzeni?

Figyelt kérdés

Ha nekem jó úgy a párom ahogy van akkor minek csinál kardinális kérdést az edzésből? Azért hogy jobb alakja legyen és több férfit vonzzon és megcsaljon? Hányingerem van attól is hogy férfiakkal együtt szaunáznak edzés után...


Mire jó ez?


2020. febr. 24. 20:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
1%

Na ez engem is érdekelne!

21/F

2020. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%
Hogy megtartsák a formájukat, hogy jobban tetszenek a pasijaiknak.
2020. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
21%
Keresik az igazit.
2020. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
13%
Megnézni, milyen a választék, ha tovább lépnek.
2020. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Ennyi. De tényleg így van. Csakis a MÁS férfiak figyelme miatt teszik. Humbug duma az, hogy maguknak akarnak tetszeni, ugyan már. Főleg azok akik már betegesen nyomják ezt.
2020. febr. 24. 21:02
 6/35 anonim ***** válasza:
99%
Az lehetetlen, hogy a párjuknak akarnak évek, hónapok elteltével is tetszeni?
2020. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne járnék?

Nem szaunázok, sose vonzott. Úszni járok (úristen, ahol félmeztelen férfiakat látok!!!), ahogyan a barátom is. Otthon is szoktam edzeni, ahogyan ő is.

Nincs az a férfi, aki miatt lemondanak a lapos hasamról vagy feszes popsimról. Szeretem, hogy elégedett vagyok, amikor belenézek a tükörbe.

Miért csalnám meg a barátomat? Azért, mert utánafordulnak, miért csalnám meg? Hülye lennék egy ilyen félistent megbántani és elveszíteni.

2020. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem szeretnék egy löttyedt vagy netán kövér állat lenni?! Attól, hogy van férjem nem nézhetek ki jól MAGAM MIATT vagy mi? Eleve amikor egy kicsit meghíztam akkor utáltam magamat, folyton rinyáltam hogy dagi vagyok, még szexelni sem volt kedvem mert undorodtam attól hogy van rajtam majdnem 10 kg plusz és hurkás vagyok meg narancsbőrös. Szeretem karban tartani magamat, magam miatt mert akkor vagyok kiegyensúlyozott ha a tükörben a legjobb formám köszön vissza és akkor vagyok a legjobb társ is ha belül minden rendben van. Tényleg szégyellem a pofámat, hogy szeretnék jó nő lenni és nem egy trampli a férjem mellett, ja nem! Megcsalni pedig nem áll szándékomban, nem más férfiaknak edzem hanem magamnak és az egyetlen férfi akinek szexi szeretnék lenni az a férjem, aki nagyon is értékeli az erőfeszítéseimet amikor reverse cowgirlben nézheti a szép kerek fenekemet!
2020. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

7 és 8.


De azért szerettek tetszelegni más pasiknak 😂😂😂 Ribi vér ott is folyii.

2020. febr. 24. 21:11
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Sportolok, hogy egészséges maradjak.

2. Sportolok, hogy csinos legyek és tetszek a barátomnak, akit imádok. Leszarok más férfiakat, pláne ezt a picsogó népet, mint akik itt vannak.

3. A barátom is edz, így ketten leszünk egy szép, egészséges pár, te meg hányjál csak nyugodtan, bár az nem fog hosszútávon jót tenni.

2020. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!