Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párom nem akar albérletbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom nem akar albérletbe költözni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg a tesójáékkal lakunk a szülői házba, de én már külön szeretnék költözni így 5 év után, de sehogyan nem tudom rávenni.

Lakást nem szeretnénk vásárolni, mert a nagyszülei a házukat ráiratták, de még a papa él, így nyilván a felújításnak nem tudunk nekiállni, oda meg nem akarok költözni.

Most már 1 hónapja mondogatom neki, hogy menjünk albérletbe, de nem akar mert szerinte pénzkidobás.

Pedig megtehetnénk mert elég jó bevételünk van egy hónapba.

Mit tegyek? Segítsetek!

24N, a párom 32F


2020. febr. 24. 21:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mas nezopontbol nezik.Mindkettonek

Igaza van. Probaljatok meg albiban3 hónapig ha 5 evig otthon voltataok. Aztan majd eldontitek h ki.merre.

2020. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Nálam is ugyanez volt a helyzet én megmondtam a páromnak én elmegyek albérletbe ha jössz jössz ha nem akkor vége a kapcsolatunknak. Az én párom jött mert szeret,pedig ő is előtte úgy állt hozzá ahogy a te párod. Most egy albérletbe élünk ketten és jobb a kapcsolatunk mint valaha
2020. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Párom extrém módon spórolós típus és tényleg magasak az albérletárak(Budapest), de még ő is megértette, hogy ezt az áldozatot meg kell hozni a felnőtt életért cserében.
2020. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Az én exem ugy akart gyereket hogy szüljek az anyoshoz (ö sem akart elköltözni)

Mikor mondtam hogy en nem, es albèrletben maradok es alacsonyabbak is a költsègek mint nàluk a nagy hàzra szoval jobban meg is érné az alberlet (mindent összedva pl nàluk 100 ezrek a tüzifa meg stb)ö is a falusi ràiratott hàzra pàlyàzott mindig hogy övé az a hàz ö ott marad es neki olyan nö kell aki anyoshoz szül(aki amugy egy dirigàlo némber parasztasszony), es szabàlyosan inkàbb szakitott.

Még jo hogy nem lettem terhes ilyentöl. Gyerekestül együtt otthagyott volna es maradt volna akkor is anyu szoknyaja mellett.

Az anyja sem pàrtolja amugy hogy kirepüljön a fiakcskàja befolyasolja mindig maradni.

2020. márc. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A felújításra szánt pénzt te odaadnád alberletre.Ö meg nem.

Valamikor többen éltek nem egy házban,hanem 1szobában!!!

Neked viszont nem kell a szobádat megosztanod még 4 tesóval,vagy papával.


És ugyan miért van annak akadálya,hogy elkezdjetek felújítani?

Mi most csereljük le anyáméknál a tetöt.

Az en házam lesz,a szüleim 70 felettiek.

A villanyt mär megcsináltuk.3fäzis,új vezetékek.


Nem csak a pillanatnyi kényelmet kéne nézni,hanem tervezni a jövöt is esszerüen.

2020. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
azóta mi lett?
2020. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!