Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják a férfitól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják a férfitól, hogy egyik napról a másikra családfővé váljon?

Figyelt kérdés
29 éves koromig csak ismerkedtem, kapcsolat sohasem lett semmilyen tekintetben sem. Most pedig már néha a 3. randin a családalapítás a téma. Azt sem tudom még, hogy egyáltalán milyen egy hosszabb távú kapcsolat. Mindig az volt a nagy öröm, ha végre valaki velem is akart szexelni. Szóval addig, hogy egyáltalán a család kérdésig eljuthassunk szerintem még nagyon sok mindennek kell történnie és főleg sok időnek eltelnie.
2020. febr. 25. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Félreérted. Nem várják el, hogy egyik napról a másikra családfő legyél. De abban a korban vagy, amikor biológiailag optimális a családalapítás. A veled randizó nők is "benne vannak a korban". Ezért tudni szeretnék, mik a terveid, hogy állsz egyáltalán a gyerek kérdéshez. Nagyon kellemetlen, ha mondjuk szerelmesek lesztek és utána derül ki, hogy az egyik hetedhéz országra szóló lakodalmat és 10 gyereket akar, a másik meg nem akar házasodni és utálja a gyerekeket. Nagyon helyes, hogy a családalapítás kérdését az elején tisztázzák veled a nők.
2020. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a csaj 30 körüli akkor ő már siet egy picit ami érthető. Egyébként nyugodtan mondd meg neki hogy mit gondolsz a dologról, ezért beszélgettek.
2020. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Ebben a korban" már jobb előre tisztázni, hogy ki hogy áll a családalapítás témájához. A biológiai óra ketyeg, 29-30 éves nőként már egyáltalán nem éri meg komolytalan férfiakkal járni, hiszen könnyen kicsúsznak az időből. Nyilván sok idő kell, hogy a valódi családalapítás meg is történjen, de a nők már szeretik az elején kiszűrni, hogy ki az, aki hasonlóan gondolkozik mint ők.
2020. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem csaladfove kell válnod, hanem megbízható tarssa.

30 éves vagy, nem ott kéne tartanod, hogy az a fő öromod, hogy valaki szexelni akar veled.

Nagypapa korban akarsz családot?

Neked is ketyeg az óra. Pillanatok alatt 35 leszel.

2020. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom kikkel ismerkedsz,de nem szokás a harmadik randin családalapításról hadoválni.Ugyértve hogy konkrétan felvázolni a másiknak egy közös jövőképet,gyerekekkel.

Ahhoz azért jóval több idő kell,hisz még nem is ismeritek egymást!Én hanyatt-homlok elmenekülnék,ha valaki a 3randin apukát csinálna belőlem!!Nem lóverseny az!Még akkor sem,ha 29 éves vagy.Ha eddig nem álapodtál meg,akkor két hét után se tedd!!

2020. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
29 éves korodig csak ismerkedtél, tehát nincs viszonyítási alapod. 15-20 éves kor körül ez általában fel sem merül, általában lesz, ami lesz. 20 éves kor után már fontos, hogy tartós kapcsolatot keressen valaki. A te korodban viszont már kialakult jövőképe van az emberek többségének, és ha te még csak nem is egyfelé gondolkodsz a randi partnereddel, akkor már ott érdemes kiszűrni, hogy nem leszel potenciális jelölt.
2020. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a családfőség se olyan istentől jövő dolog


Kialakul. Én már régen az vagyok papíron, de bőven nem én döntök mindenben és nem is akarok

2020. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szólók is írták: nem elvárás, csak tudni akarják, hogy mik a terveid.


Tök jó példa egy ismerősöm: 30 éves korára eldöntötte, hogy családosodna. Ez úgy nézett ki, hogy ismerkedett a diszkóban, és amikor kezdett valami kialakulni egy csajjal, közölte, hogy neki 4 gyerek a minimum. Ha valakinek ez nem volt oké, már ment is tovább, mert csak az idejét pazarolta volna :D.

2020. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Vicceltek nemigaz?Nos mint irtam,3randin családalapításról beszélni,és azt komolyan is venni, nevetséges.


Tudni akarja,hogy mik a terveid?Hát ja.Mert harmadik randin már biztos minden úgy is van,ahogy ott a felek egymásnak elmondják,és ahogy megeggyeznek!Így szokott ez lenni.Nagyon életszerű!Ha ha ha..


Egy férfi 3randin elmondja neked,hogy 5gyereket szeretne zsinórban,kertesházzal,hátul grillezővel,karosszékben kötögető a drága mamával.

Akkor te erre azt mondod magadban:Hm.Ez igen!Ez aztán a jó randipartner!Jó családfő lesz!Mostmár tervezhetem a jövőt vele..


Hát Persze!!


Kizárt,hogy 3 randin családalapítási kérdésekről lehessen érdemben ,bármit is konkrétan megbeszélni.

Jah,hát úgy általában lehet pufogtatni ilyeneket,hogy: Jó lenne ha majd 2 gyerekem lenne,Vagy :Szeretnék anya is lenni,vagy: Milyen jó lenne 1fiú és egy lány a családban,imádom a kicsiket..meg ehhez hasonlók.


De az hogy :Szia!Mizus?Hány gyereket akarsz?És mikor?


Ne vicceljünk már!

2020. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 te most tényleg ennyire buta vagy vagy nem akarod érteni, miről van szó? Nyilván nem pontos terveket vár az ember az ismerkedés elején. De a házassághoz, családalapításhoz való HOZZÁÁLLÁS nagyon fontos, és érdemes róla beszélni az elején. Nem azt kell tudnod megmondani pár órás ismerettség után, hogy konkrétan a veled szemben ülő nőtől akarsz-e gyereket. Az a kérdés, hogy egyáltalán akarsz-e valamikor valakivel gyereket vállalni. Az a kérdés, hogy Te hogyan képzeled el a számodra ideális családot. Azért 30 éves kor körül már kell lennie valamilyen elképzelésnek.
2020. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!