Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, a párom megöli az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a párom megöli az érzelmeimet ridegségével. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alapvetően egyik sem ez a "felfaljuk egymást az utcán" típusú ember, de úgy érzem, amit ő csinál, ez nem normális.

Amikor leül mellém, egy gyors, rohanós csókon kívül egy kis simit sem kapok soha, mert hogy ő nem fog hozzám érni mások előtt nyilvánosan. Ha hazakísér, ahol hangsúlyozom senki sem lát minket a lépcsőházban, ha magamhoz ölelem, pár másodperc után már szinte kérlel, hogy engedjem el (nem vagyok rinyálós, de a szívem szakad meg, mert úgy érzem ellök engem, én pedig nagyon szeretem őt). A falra mászik attól, ha azt merem neki mondani, hogy szeretem. A szexet jobban kívánom mint ő, így van, bár én is elég elfoglalt ember vagyok, de mikor vasánap nagy nehezen oda jutunk, hogy végre kettesben vagyunk, van hogy azt mondja ő most kielégít és elmegy aludni (heti egyszeri találkozónál!), tudja hogy majd felrobbanok, de mégis húzza vele az agyam. Ha végre kettesben maradunk, akkor se "esik nekem" spontán soha, megvárjuk szép komótosan az estét, hozzákészülünk. Persze, ha szóvá teszem, akkor megint én vagyok a türelmetlen.


Pedig én úgy érzem, hogy elég türelmes vagyok már így is. Megőrülök már ettől a ridegségtől, folyton úgy érzem mindent érzést kiöl belőlem. Sokszor van veszekedés, sajnos én is egyre durvábban támadok vissza az ellöléseikre.


A szex viszont nagyon jó vele, akkor nagyon gyengéd, de az előjátéknál is, amikor bújtam hozzá meg puszilgattam, észrevettem hogy csak bámul maga elé.


Ez csak szerintem nem normális? Mi lehet a baj?



2020. febr. 25. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?

Amúgy, nem illetek össze, ő ilyen, te meg olyan.

2020. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy nem csinálsz jó finom vacsorát. Egy jó kiadós vacsora után az ember szívesen zabálja meg a segged :D
2020. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem illetek össze. Ő ilyen, és nem tudod megváltoztatni, ez olyan dolog, ami ha nem belülről fakadó igény, nem fogja egy beszélgetés átfordítani.
2020. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is az a gond, hogy nem illetek össze. Ő ilyen, nem olyan, amilyennek szeretnèd, hogy legyen. Vagy elfogadod ilyennek, vagy keresel magadhoz valóbbat.
2020. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Azt gondolom, hogy nem illetek össze.
2020. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem kiszeretett belőled.
2020. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. Ott már gáz van. Szex jó, többi oh shit here we go again..??


Nem tudsz más helyett dönteni, de magadat se etesd be feleslegesen. Ha annyit nem ér neki az egész, hogy szembenézzen a dolgokkal,vagy megbeszélje veled, akkor legalább magadat értékeld annyira, hogy veszed a lapot és vigyázol önmagadra.


28f

2020. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Igen,ez teljesen normális.


Ettől még nem kell szakítanotok,csak így kell elfogadnotok a másikat.


Az ellentétek vonzák egymást...

2020. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!