Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög? Tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög? Tapasztalatokat szeretnék kérni a szerető szemszögéből. Hogy alakult a kapcsolat, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem bírta a gyomrom, kitálaltam a feleségnek. Külön utakon folytatják azóta.
2020. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Én csak pótlék voltam, de ez nekem megfelelt.

Dugtunk, amíg jól esett mindkettőnknek, aztán helló.

Azóta elvált a férjétől, mert kb már majdnem hazavitte a pasikat.

2020. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Kialakul az érzelem, de mivel nem volt realitása a közös jövőnek így egy nagyon fájdalmas szakítás volt.
2020. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

1-est meg az én gyomrom nem bírná elviselni...

Hányadék, képmutató, bosszúálló, aki sose szerette igazán azt a férfit. Ezek a fajta nők azok, akik válás esetén kisemmizik a férfit, akit a párjuknak neveztek, mondjuk mert az illető életében még egyszer boldog és szerelmes mert lenni.

egy szerető (nő)

2020. febr. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

4- és , miért?

Mert van lelki ismerete?

Jól tette.

2020. febr. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Szintén én is 3#
2020. febr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Aranyos, hogy az első írja, hogy nem bírta a gyomra. Ha annyira nem bírta volna és lenne lelkiismerete eleve bele sem megy egy ilyen kapcsolatba :D a többi csak rizsa meg önámítás
2020. febr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Az 1#-nek nem a gyomrával volt baj, ő egy ilyen bosszúálló fajta. Várta várta, hogy ő lesz a befutó, de rájött, hogy mégsem, így tett róla, hogy kiderüljön. Ez a típus az élet más terúletén is ilyen, szánalmas.
2020. febr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Benne vagyok, mint szerető.. a pasinak már menyasszonya van ..lassan esküvő...és jaa ..kezd felfordulni a gyomrom! Látni, az embereket mekkora hazugságban élnek! Nem tálalok ki! Majd a JóIsten ráveti a súlykot. 🙏
2020. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

Az elején nem fordult fel a gyomrod, csak most? Na ezért nem hihető, mert pár hónapig asszisztáltál ehhez a gyomorforgató, hazugságokkal teli, mocskos viszonyhoz és csak utólag kezd el a gyomrod felfordulni?

Bele sem mentem soha egy ilyen viszonyba, lett volna rá lehetőségem többször is, de már az elején hárítottam és aki nem hagyott békén, azt akár meg is fenyegettem, hogy szálljon le rólam, mert nekem ez nem pálya. Nem vagyok tökéletes, de kétszinű sem vagyok, és nekem nem fért bele az életembe, hogy szeretője legyek valakinek, aki hazugságok árán találkozik velem. Mert aki otthon hazudik, az a másiknak is hazudik (hiába is áltatják magukat egyesek). Nekem inkább attól fordul fel a gyomrom, hogy hogyan képes lealacsonyodni egy nő ennyire, hogy belemegy egy olyan szituációba, amikor nincs felvállalva, együtt találják ki miket hazodjon otthon a megcsaló, mosolyogva asszisztál ehhez és amikor nem úgy történtek a dolgok ahogy elképzelte, akkor csak a romboláson jár az esze. Ez nem szerelem, csak önámítás, önzőség, bosszúvágy.

2020. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!