Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja ismerkedtünk meg.Azóta hetente találkozunk.Nekem akkor volt valakim.Aztán elhagytam,miatta.Nem túl hamar,bevallom sokat mérlegeltem,vaciláltam.Közben ő mondta,hogy ez így nem megy neki,nem leszünk egy pár.Pár lánnyal lefeküdt,köztük a volt barátnőjével is.Akkor még együtt voltam a barátommal.Ezért is bocsájtottam meg neki ezeket.Aztán utána mást mondott,hogy kiderül,alakul.Úgy érzem szoros köztünk a kötelék,hasonlóak vagyunk,akárhogyan is alakult nála először érzem ezt,hogy ő a másik felem.Mostanában idegesebb vagyok a kelleténél minden apróbb dologra,és nem tudom miért van ez.Mióta mondta,hogy komolyabb is lehetne köztünk.Nem tudom mi legyen.Mit tanácsoltok?

2013. júl. 5. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg együtt!
2013. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Lehet tudni?

2013. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ASOT ***** válasza:

Ha már nincs barátod, akkor meg lehet próbálni...


Úgy is csak szenvednél agyalnál problémáznál mindenen amíg meg nem próbálnád. És még 20 kérdést feltennél itt :)

Szóval?? Kérdés ?

2013. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen érdemes
2013. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha pár lánnyal lefeküdt, hogyan lehetne szoros kötelék köztetek? Vagy csak én vagyok ilyen maradi?
2013. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak addig voltál neki érdekes, míg harcolni kellett érted, míg volt párod. Most, hogy már elérhető lennél, már nem vagy olyan érdekes. Szerelmes nem volt beléd, ha le tudott feküdni pár lánnyal. Szerintem..
2013. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Egyértelmű,hogy a szerelem így nem alakulhatott ki egyikőnknél sem.Ha megpróbálnánk esetleg akkor.

Ő el lenne velem,én vagyok akit problémázik dolgokon,nem értem magamat sem.Ő emiatt másabb.A volt barátnője zavar leginkább,még újrakezdené vele.Harminc körüliek vagyunk.

2013. júl. 5. 11:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, azért megéri, mert legalább nem agyalsz és nem szenvedteted magad. De gondolj bele, mi lesz, ha néhány hónap (jobbik esetben néhány év) után úgy jársz, mint az exbarátnője....ha már egyszer megtette ezt a barátnőjével, benne van a pakliba, hogy még egyszer vagy sokszor megteszi - ez esetben veled,ha összejöttök. Persze nem biztos, lehet, hogy leszokik az ilyen félrelépős dolgokról.
2013. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem lépett félre,szakítottak,már szakítottak előtte,hogy megismertem.Nekem volt akkor barátom.
2013. júl. 5. 19:14
 10/11 anonim ***** válasza:

De hogyha rád várt, akkor minek feküdt le több lánnyal közben....? ._.

Arròl nem is beszélve, hogy egyszer veled akar lenni, rájön, hogy mégse, aztán mégis. O.o

Hát bocs, de kívülállóként észre lehet venni, hogy milyen ez a pasi a leírtak alapján...

2013. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!