Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög? van valakinek tapasztalata a szerető szemszögéből? milyen volt a kapcsolat? Mi lett a vége? 20/l

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos van.Semmiképp ne menj bele ilyen viszonyba!Nagyon megalázó "második" lenni.Akár milyen jó pasi,akkor se!
2014. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az lett a vége, hogy kiraktam. Igaz, nem hitegetett sosem semmivel, és ismertem a családját is. Viszont mivel nem volt remélhető semmilyen előrelépés, így egy idő után meguntam, és továbbléptem.
2014. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Volt nekem is ilyen. Szerető voltam, bele szerettem és pofára estem. Pedig mindent elhittem neki.
2014. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Hát én sajnos nagyjából utólag tudtam meg, hogy második illetve, hogy harmadik vagyok. Ez már mégdurvább sztori. A lényeg, hogy az illetőnek még megvolt az exnek hitt barátnője, és egy másik nő is. Én semmit nem vettem észre, hiszen volt, hogy több órát telefonált nekem, hallani akarta a hangom. Teljesen elhitette velem, hogy mennyire fontos vagyok neki. Nagy önbizalmat kaptam és a végén összeomlottam.Napokig nem tudtam aludni,enni és semmit sem, mire fel tudtam végülis dolgozni.


Ja és hozzáteszem, természetesen iszonyatosan helyes,diplomás pasiról volt szó.

2014. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor menj bele, ha tisztában vagy vele, hogy ez csak a szexről szól, és mindig csak második lehetsz! Akkor vagytok együtt, amikor ő ráér, nincsenek közösen töltött ünnepek például. Persze ez is jelent egyfajta kötődést, éppen ezért veszélyes. Ha érzelmek is kialakulnak, akkor nehéz lesz elfogadni, hogy a feleségét is döngeti, aki ráadásul gyereket is szül neki, és még a karácsonyt is velük tölti... Ha tudod, hol a helyed a kapcsolatban, sok örömet okozhat. De ha olyat képzelsz bele, ami nem igaz, akkor meg sok fájdalmat.
2014. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyenben részem és azt mondom, bár ne tettem volna. Olyan fájdalmas volt egy idő után a másodiknak lenni, hogy nem bírtam tovább. Hiába nem akarja az ember beleélni magát, meg elfogadni a helyzetet, egy idő után nem megy. Hidd el nagyon sok szenvedés lesz csak a vége. Inkább előzd ezt meg és ne tedd.
2014. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hiteget hogy elhagyja a not azt mondja engem szeret őt nem

nem tudom higyjek e neki. soha nem kertem h hagyja el elfigadtam ezt a helyzetet ezért nem lenne oka hazudni

2014. szept. 26. 11:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit mond az a pasi, aki CSAK szexre akarja a nőt?


- téged szeretlek

- az asszonnyal nem vagyunk jól már

- elválni sajnos nem tudok, mert a gyerekek/az adósság/a ház/beteg a hörcsög/sok a kutya/közös a címünk/piros a mobiltelefonom

2014. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolat hosszabb fenntartása érdekében fog is hitegetni. Nyilván ő is tisztában van azzal, hogy a végtelenségig nem fogsz rá várni, még ha most azt is mondod, hogy elfogadod ezt. De meddig? Így akarsz élni? Nem vágysz arra, hogy a férfi minden nap veled legyen és te légy neki az első számú, az egyetlen? Ha pedig komolyan gondolja, hogy te kellesz neki, akkor lépjen. Mindenkivel szemben így lenne tisztességes.
2014. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem csak a másik oldalról van tapasztalatom, de azt szívesen megosztom veled. Amikor tönkrement a házasságom, egy kicsit újra szétcsaptam a csajok között, s noha akkor már külön éltünk, mindenkinek azt mondtam, hogy nős vagyok, mert nem akartam egyhamar lekötni magam. Azt tapasztaltam, hogy akinek volt már dolga nős pasival, az nem megy bele még egyszer ilyen viszonyba. Ők már megtapasztalták, milyen az, amikor se egy vasárnap, se egy karácsony, vagy húsvét, se egy születésnap, semmi sincs, hisz a férfi ezeket kizárólag a családjával tölti. A szeretőnek csak a hétköznap délután lopott órák jutnak. Sok-sok szomorúság és szenvedés lesz a jutalmad, ha belevágsz. Persze sokan tudják ezt, mégis meglépik, mert hisznek a szerelemben, s hogy a "törvény nálunk dől le majd", vagy mert úgy érzik, a pasi megér egy misét. Csakhogy ne feledd, ahogy téged megszédített, ugyanúgy képes bármikor mást is megszédíteni. Hiszen házas ember, ezért aztán jó eséllyel ért a nők nyelvén, és tudja, mikor mit kell mondani.

(Ha lett volna rá mód, priviben küldtem volna el ezt a kis szösszenetet, hiszen nincs jogom férfitársaim renoméját rontani.)

2014. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!