Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SZerintetek nincs okom aggódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek nincs okom aggódni és maradhatok nyugodt?

Figyelt kérdés
A párom kicsit távolságtyartó, amit szóvá tettem neki, azt mondta, most nincs jó kedve de nem miattam van csak nincs kedve senkihez, attól beszél velem csak látszik, hogy rossz kedve van. Kihangsúlyozta, hogy nem miattam és tényleg mondta, hogy a munkában és amugy is sok problémája van és tudom, hogy olyan a természete, hogy ha nincs kedve senkihez akkor kell hagyni kis teret neki, de szerintetek maradhatok nyugodt és ne idegeskedjek, hogy miattam van, vagy nem akar már engem ? Volt egy veszekedésünk nemrég és azt mondtuk folytatjuk, ki tudott volna lépni de azt mondta megpróbáljuk mégegyszer, ha akart volna kilépett volna nyilván nem?
2020. febr. 27. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
Úgy van vele, higy amíg nen talál mást, addig te is jó vagy. Avagy, ha nincs ló jó a szamár is :D
2020. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer ki akart lépni, hamarosan megteszi. Ilyen ez.
2020. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem biztos hogy ki akar lépni. Próbálj vele beszélni, mondd neki hogy aggódsz a viselkedése miatt.
2020. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármi is történik, nincs okod nem tökéletesen nyugodtnak maradni.
2020. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!