Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat gondolsz a párodra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat gondolsz a párodra egy nap ha nem vagy vele, hogy mit csinálhat? Nyugodt vagy akkor is ha nélküled megy valahova? Bízol benne annyira, hogy mindent elhigyj neki, vagy van mikor utána nézel azért a dolgainak ha szokatlan dolgokat észlelsz?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt páromban olyan szinten megbíztam,hogy eszembe sem jutott volna kételkedni.Nagyon jól előadta a nagy megbízható fazont,én meg voltam naív és bedőltem.Minden működött komolyan.Csak egyszer korábban értem haza munkából és lám,ott volt a volt nője.Nem csináltak semmit igaz,de az arcukra minden rá volt írva
2019. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Gondolni gondolok rá persze. De 6 éve maximálisan bízom benne. Gyakran járkálunk egymás nélkül ide-oda, akár iszogatni meg bulizni is. Abszolút nem szoktam azon aggódni, hogy megcsal vagy hülyeséget csinál. Ismerem mint a tenyeremet, ő is engem. Nem tudunk hazudni egymásnak, a másik azonnal észreveszi tehát nem is próbálkozunk ilyennel. Soha nem szoktam utána nézni a dolgainak vagy nyomozni utána. Az ilyen kapcsolat eleve halálra van ítélve ahol nincs bizalom.
2019. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Maximalis bizalom van, sokat gondolok ra,sokat csetelunk napkozben, nagyon egy huron pendulunk, nem hiszem h megcsalna, jelenleg meg kap tolem mindent,anit esetleg nem, amiatt esze agaban sem lenne eldobni azt ami koztunk van 4eve.
2019. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!