Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bízzak meg benne? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg benne? Vagy ne is tegyem?

Figyelt kérdés

7 hetes kismama vagyok.

Párommal osztottunk szoroztunk és arra a döntésre jutottunk hogy a legjobb megoldás az lenne ha kimenne egy pár hónapra Németországba dolgozni amíg összeszedi magát és külön albérletbe tudunk költözni. Eddig ezzel a részével nem is lenne baj csak hogy Németbe van az unokatestvére akihez megy ki ugyebár, mert ő intézte neki a helyet. Neki se család, se barátnő, úgymondd jól érzi kint magát. Fű, pia, könnyű vérű nők szolgáltatásaiért fizet.

Megbízok a páromban de azért férfiból van és aggodalommal tölt el ha belegondolok, hogy 4-5 hónap elég sok idő szexmentesen.

Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?


2018. szept. 10. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Én is aggódnék, de úgy vállaltam volna gyereket, hogy ne kelljen külföldre menni azért, hogy eltudjuk tartani a családunkat.
2018. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

A csorok minek vallalnak gyereket,plane ha a kapcsolatuk bizalma alapja kb a beka seg.e alatt van.

Prolik a disznoolbol szint.

2018. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
és mi lesz mondjuk 1-1.5 év múlva, amikor elfogyott ez a "rengeteg extra pénz"?
2018. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A pénz albérletre kell nem a megélhetésért küzdünk! Nem akarunk a szüleink nyakán éldegélni. Megvan mindenünk ami kell kivéve a ház. De ha az már meglesz onnantól sima ügy
2018. szept. 10. 09:55
 5/21 A kérdező kommentje:
De egyébként én tettem fel egy kérdést amire válaszolni szokás. Akkor miért tesztek fel ti is még rá + kérdést? Ez nem az az oldal! Ha beszélgetni vagy kérdést akartok feltenni ott a privát üzenet.
2018. szept. 10. 09:56
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Te ismered a párod. Én a férjemben megbíznék, és azon aggódnék, hogy minden rendben legyen, jól érezze magát, ne essen baja a hosszú autóúton. 4-5 hónap alatt azért egy-egy hétvégére csak hazajönne. Szóval nekem nem okozna gondot megbízni benne, de a férjem én ismerem és tudom, hogy nem kell félnem. Ha te nem bízol a párodban, akkor miért vállaltatok gyereket? Ha attól tartasz, hogy ennyi idő alatt (4-5 hónap sok idő külön, de azért nem 4-5 évről beszélünk, ez teljesen kibírható) félremegy, akkor miért vagytok együtt? Nekem ez nagyon fura. Tartós párkapcsolat és főleg gyerekvállalás bizalom nélkül nem működhet jól.
2018. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehezetekre esik kifizeti egy havi lakbért meg 1-2 havi kaukciót, és ezért külföldre kell menni, akkor nem hiszem hogy a továbbiakban sem okoz majd gondot a pénz. Át kellett volna ezt még egyszer gondolni.
2018. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%

Nincs sajat ingatlanotok, es alberletbe szulnel egy hapeknak, akit te magad nem ismersz kb a kerdes alapjan. Mondom en...prolik :D

Mondjuk mi lenne amugy, ha nem a hapsitol varnad 7 hetes kismamakent h dolgozza ki a belet csak mert neked nincs penzed.

Gondolom te sem vagy jolmeno fogorvos vagy kozgazdasz...

2018. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Egyáltalán gyedre jogosult leszel?
2018. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A kérdésre választ! Ne kérdést!

Leírtam ha nektek kérdésetek van->privát üzenet

2018. szept. 10. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!