Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, elérték hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, elérték hogy kételkedjek a paromban és ne bízzak benne?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt mondják szüleim hogy figyeljek párom penzugyeire és ne hagyjam magam hülyének nézni. mert amennyit ők segítenek több pénzének kéne félre téve lennie. Meg hogy kétszer voltak lent úgy a szülei hogy nem szólt anyuméknak hogy jönnek le,vagy én nem voltam otthon. Így biztos titkol előttem valamit és hogy ad a szüleinek pénzt - mondják ők.


Szüleim segítségével most költöztünk külön egy kis lakásba, ők sokat segítenek. Párom szegény családból jött.


De én már nem tudom mire gondoljak és mit tegyek, de így nem lehet élni hogy a szüleim ezt mondják a párom meg azt..

Persze anyuék hozzá teszik a hogy nem szemrehányásként mondják ezeket, de..


2018. júl. 9. 12:03
 1/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Egyszerű a képlet. Mivel nem bízol meg a párodban, ezért nincs is értelme együtt lennetek.
2018. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Nekem a bnőm adott minden héten titokban pénzt a dolgozni nem akaró apjának. Egészen addig, míg az apja meg nem halt.

De lehet a te párod más.

2018. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elvileg a felnőtt kategória.. Ha a szüleid így tudnak téged manipulálni és bizalmatlanságot gerjeszteni benned a párod iránt, akkor húzzál szépen vissza az oviba, mert nem való neked semmiféle párkapcsolat.
2018. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még? Nem tudunk segíteni. Neked kell tudnod és lerendezned a pároddal. Már nem tudom hányadik kérdés ez.
2018. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te?


Hagyd már békén azt a lányt, és menjél vissza anyádék seggébe, ha ilyen hülye vagy!

2018. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2018. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj, hogy ad a szüleinek pénzt? Vagy a te szuleid pénzét adja nekik? Ha az övé a pénz, akkor semmi gond nincs vele, és szerintem neked nincs beleszolasod hogy támogatja e a szuleit vagy sem.
2018. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy manapság az a divat, ha az ember jobb helyzetbe kerül, tehát van lehetősége segíteni a szülein az is baj. Ahelyett, hogy a szüleid megbecsülnék, hogy milyen rendes barátnőd van (mert akár mindenféle butaságokra is elkölthetné a pénzét, de inkább a szülinek adja). Egyébként már olvastam, az előző kérdésedet is, amelyikben, azt nehezményezik, hogy nem szólt külön a te szüleidnek, hogy a saját szülei meglátogatják. Ha az a lakás az ő otthona is miért kelett volna külön szólni? Te tudtál róla, megvédted akkor őt, vagy anyuci szoknyája mögé bújtál?

Egyszerű a képlet, lehet akármilyen ez a lány, mivel nincs elég pénze össze fognak titeket ugrasztani és nem fogtok együtt maradni. De ha valami csoda folytán együtt maradtok, majd hallgathatja élete végéig, hogy nem elég hálás nektek.

Ha van egy kis esze ezt nem várja meg.

2018. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!