Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban milyen tiszteletet illik adni a párunknak?

Figyelt kérdés

1. Ugyanúgy tiszteljük, mint önmagunkat.


2. Jobban tiszteljük, mint önmagunkat.


3. Kevésbé tiszteljük, mint önmagunkat.


2020. febr. 28. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mély tiszteletet. 15+ cm mélyet.
2020. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

#1 :"D

Am nyílván 3.

2020. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 szerintem
2020. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

1.


Tisztelni lehet valakit úgy is, hogy nem adod fel önmagad és nem sorolod őt sem hátrébb, ha szereted.

2020. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
3.
2020. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Tisztelni lehet valakit úgy is, hogy nem adod fel önmagad és nem sorolod őt sem hátrébb, ha szereted"


Nem értek ezzel egyet. Talán neked nem tűnt fel, de párunk is azt nézi, ami az ő önző génjei szemszögéből a legjobb. Éppen ezért felesleges ugyanolyan tiszteletet adni neki, mint magunknak. Ilyen tiszteletet max annak az embernek lehet adni (talán), aki végérvénysen elkötelezi magát mellettünk. Ameddig ez nem történt meg, butaság am tartom ugyanúgy tisztelni őt, mint saját magad. Te (jobb esetben) mindig a legjobbat akarod magadnak, az ő oldaláról nézve azonban nem biztos, hogy ugyanez a mentalitás megy feléd.

2020. febr. 28. 16:52
 7/12 anonim ***** válasza:

A te párod lehet. Majd ha találsz egy normális embert, aki nem kéri, hogy tegyél félre miatta bármit, ami számodra fontos, hanem segít benne és te is tudsz neki segíteni, mert annyira összecseng az életetek, akkor majd mást fogsz gondolni. Mi a párommal megteszünk azért mindent, hogy a másik boldog legyen és nem is esik nehezünkre. Nagyon ritkán ütköznek az érdekeink, a legtöbb dologban nem esik nehezünkre vállvetve együtt dolgozni. Semmiről nem mondott le miattam és én sem miatta. Csak arról, amivel a hűség is jár ugye, de az meg természetes és kifizetődő.


Nem tudom, milyen szar emberekkel éltek ti együtt

2020. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény, 7-es,de nem győztél meg. A legjobb párkapcsolatokban is hátba támadhatnak. Akkor meg kiderül, hogy kivel élt együtt az ember.
2020. febr. 28. 17:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy mindaddig úgy, mint önmagunkat amennyiben ő is így tesz, ha változtat és tiszteletlen akkor pedig pontosan annyira amit az alapvető norma megkövetel. Azért mert más hülye lesz nem kell követni, ebben az esetben szintén tiiszteletlen lenni vele.
2020. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkivel úgy bánok ahogy szeretném hogy velem bánjanak illetve ahogy én is elvárom másoktól. Ha a párom erre nem képes nem sokáig lesz a párom. De nem hiszem hogy kevésbé kéne öt figyelembe vennem mint saját magam ha egy párt alkotunk. Magam fölé pedig legfeljebb a szüleimet engedem azt se tudatosan. Szóval az egyenlőség híve vagyok.

Attol hogy valaki lehet hogy egyszer majd becsap vagy kihasznál nem kereshetem mindig mindenki kezében a tőrt. Mindenkinek megadom a kezdő bizalmat és tiszteletet aztán kiderül megérdemli-e. Ha nem hát kizárom az életemből. Mindenkinek kellemesebb így szerintem.

2020. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!