Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most még ő szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most még ő szakít velem? 28N

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt a párom úgymond "lebukott",

És számomra kiderult, hogy van valakije. Persze tagadta,és még ő sértődött meg hogy én. Én bízok benne. Én naivan meg is bocsátottam volna, én közeledtem felé rögtön másnap de elutasított. És azóta abszolút nem keres, nem válaszol az üzeneteimre sem.

Ilyen létezik? Teljesen magam alatt vagyok azóta. Hogy állhat még neki feljebb?


2020. febr. 29. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

Igen, de gondolj arra, hogy ezek által a tapasztalatok által jobb leszel. Jobb ember, és jobb emberismerő. És gondolj arra, az mit érez akit 10-20 év házasság után dobnak ki. Vagy gondolj azokra, akiket kisbabával, kisgyerekkel együtt hagynak el. Ezt nem azért írom, hogy abból meríts erőt akinek rosszabb mint most Neked. De minden megtörténhet az életben. Fel kell készülni arra, hogy bármikor el kell engedned bizonyos embereket. Nem tudsz mást tenni. Keseregni kár rajta, -de muszáj... Igen, ezt kell mondanom, hogy muszáj elengedned, meggyászolnod, mégha rossz embert is szerettél. De ne félj, nem fog évekig tartani. Adj magadnak 2-3 hónapot, utána sokkal jobb lesz.

Nézd velem is bántak hasonlóan. Durva megaláztatásokon mentem már keresztül. Volt olyan fiú akinek oda adtam a szüzességem, annyira szerettem őt. Aztán a második együttlétnél kidobott, mert velem nem jó a szex, és a csaj, akivel megcsalt vele mennyivel jobb, és nem lehet vele összehasonlítani. 18 éves voltam, előtte a kezem sem fogta meg senki, mindenben első volt. A nő akivel megcsalt 27 éves volt. A nő két hét múlva lapátra tette. Aztán voltak még ilyen tőrténeteim, de egyet jegyezz meg. Nem csak a férfi a hibás, hanem aza nő is aki hagyja, hogy így bánjanak vele. Illetve úgy mondanám, azaz EMBER is. Hiszen férfiakkal is megesik ez. Na szóval fel a fejjel!

2020. febr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Besértödött, hogy megcsalással vádoltad. Ilyenért én is dobtam ki csajt, ö is biztosra állította, hogy csalom, mert volt 'bizonyítéka'(elég félreérthetö messenger üzi), holott nem csaltam meg. Ez is egy lehetoseg
2020. márc. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!