Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parommal kezdunk elhidegulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal kezdunk elhidegulni egymastol?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt...viszont jelentosen csappant az egyuttletek szama...ugy ket harom hetente 1 alkalomra.januarban vokt egy vetelesem ami meg rosszabba tette a dolgot,kis terhesseg volt.A parom mostanaban beszologat es ram morrog.Most kitalaltuk hogy elmegyunk egy erotikus masszazsra...ami feltunt h egy nagyon csontsovany csajt valasztott masszornek.Nen azert...csak en nem vagyok eppen a legvekonyabb (168 es 73 kg-pajzsmirigy es pcos miatt) es ezert mondom...Vehetem ezeket jelzesnek?vagy csak tulreagalom?
2020. febr. 29. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az erotikus masszázs ezen nem hogy segíteni nem fog, de ha a férjednek megtetszik, rá fog kapni, és akkor még annyi érdeklődést se fog feléd mutatni mint most.

Beszéltél neki ezekről az érzéseidről? Hogy úgy gondolod, esetleg már nem kíván téged úgy?

2020. febr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 év..már ne haragudj, sajnállak a vetélésed miatt de nagyon korai ahhoz hogy gyereket vállaljatok. Pláne egy olyam kapcsolatban ahol 2 év után,azt érzed hogy hidegültök. Ezeket a dolgokat jobban meg kell fontolni, ennyi idő alatt még nem ismered meg annyira a másikat hogy gyereket vállalj vele. 2 éves kapcsolatban ennyi szex kevés. És biztos vagyok benne hohy más problémátok is van.
2020. febr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én ezt a masszàzst hanyagolnàm. Egyébként borzasztó nehéz visszahozni a vàgyat főleg ha a màsik nem partner benne. Ez sajna tapasztalat. Próbàlj be csempészni egy kis erotikàt, kedveskedést. Hàtha sikerül. Miért nem egymàst masszirozzàtok??
2020. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat...valojaban,igen,mas problemaink is vannak...es nem tudom jelenleg h h oldjuk meg
2020. márc. 2. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha ennyire ritka a szex, akkor annak nem lesz jó vége. Én 41F vagyok, és még a heti egy alkalom is kevés, szerintem. tudományosan egy egészséges férfinak 3 naponta kell a szex.
2020. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hagymástejfölöschips ***** válasza:
0%

Alsóhangon napi kettő szex. Nagy igényű vagyok, de megértem a páromat, ha fáradt, akkor beérem kevesebbel🙄 A tüzet mindig fenn kell tartani, apró jelekkel, kis üzenetekkel, csak neki készült képekkel, egy kis öltánccal.. Ha munkából hazaėr segíthetsz neki levetkőzni, közösen zuhanyozni, megmasszírozni.. Tudnám még folytatni😬 Viszont ha a probléma forrása más, lelki eredetű, vagy múltbeli probléma, lehetsz akármilyen szexi és tüzes, sajnos ignorálni fog. A kettőtök közötti dolgot kéne helyrerakni, az erotikus masszázzsal csak megnyitod előtte a lehetőségek kapuját menekvés gyanánt. Légy őszinte, beszélgessetek! Kortyolgassatok bort közben, halk zene.. Hallgasd meg a problémáit, majd te is lekommunikálod az érzéseidet - aztán egy jót szexeltek.. 😏

23L

2020. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!