Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti mit tartatok figyelmeztető jelnek, hogy párotok esetleg már nem szeret?

Figyelt kérdés
A párommal egy ève leszek együtt,de vannak jelek,amiket nem tudok mire vèlni.Korában majdnem minden nap taliztunk,most már csökkent heti 3 alkalomra,de akkor jól èrezzük magunkat,ès a munkából is hazakísèr az esetek többsègèben.Ha nem annak más oka van.Eddik minden vasárnap eljött velünk,mikor kísèrtem vissza a lányom a koleszba,de ma rám írt,hogy beteg ,ès nem jön.Hallottam a hangján.Mikor szüksèges gyanakodni.?
2020. márc. 1. 11:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ti milyen gyakorlati pèldát tudtok,amikor èrdemes elgondolkozni?
2020. márc. 1. 11:49
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Minden kapcsolatban más ez. Magadnak kell ezt kitapasztalnod, mivel te ismered.
2020. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Például ha egy év alatt nem jutottunk el odáig sem, hogy együtt éljünk.
2020. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem rak annyi energiát a kapcsolatba mint addig az azért igen csak vörös zászló. Ha megszűnnek a kedves gesztusok, a szerelmes szavak, dícséretek. Ha nincsenek már randik, nem törődik úgy veled, nem igényli a bújást, szeretgetést stb.

Igazából ha kétségeid vannak azzal kapcsolatban, hogy szeret-e akkor elég valószínű, hogy ez okkal van. Hogyha valaki szeret abban biztos vagy, nincsenek kétségeid. 1 év után még bőven ezer fokon kellene égni, hogyha azt érzed, hogy a részéről már most lapos a dolog és kétségeid vannak az sosem jó jel.

2020. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha állandósul,hogy nem jön velünk vasárnap az már fura,mikor eddig zsinórba jött.Nèha úgy èrzem,csak a szex miatt van velem,ami szerencsère működik,de párkènt tüntet fel minket,mert így fedezi magát.
2020. márc. 1. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Általános dolgokat nem tudok mondani, csak amiket én gondolok intő jelnek:

- csökken az intimitás: nem feltétlenül a szexre gondolok. Nincs spontán ölelés, csók, simogatás, összebújás. VAgy ha van is, ritkábban és érezhetően kevésbé lelkesedik érte. esetleg ki is vonja magát az ölelésből.

- kifogás kifogás hátán, miért nem tölt veled annyi időt mint korábban: a te esetedben ez még nem feltétlenül ad okot gyanakvásra, de én rajta tartanám a szemem azért

- kevés közös program

- nem hozza szóba az összeköltözést. Ha jól értem neked másik kapcsolatból van már egy nem is olyan kicsi gyereked. Ilyenkor már nem szoktak az emberek csak úgy járogatni, kb egy év alatt eldől hogy érdemes összeköltözni vagy sem. Ha nem tudsz vele erről beszélni az lehet jel.

2020. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ölelés magától nincs csók. 0 szex.
2020. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!