Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnatok ajanlani elengedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok ajanlani elengedési technikát szakitas utan?

Figyelt kérdés
2,5 éves kapcsolatnak lett vége. Muszaj túllennem rajta, de egyszeruen felemészt.
2020. márc. 1. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Keress egy csajt a rosszlányokon, az majd kiveri a dolgot a fejedből (is) :D
2020. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
4%
Ha meg véletlen nő vagy, akkor irány a tinder, vigaszkufirc és hadd menjen az élet tovább.
2020. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Csaj vagy?? Ha igen majd én megvigasztallak! ;)

21/F

2020. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
1: Adom, egyből kiment a fejemből az egész, a csaj meg még egy hónap után is szenvedett haha (pedig ő dobott meg ő sértegetett, nem is értem). Ezt a technikát legközelebb is alkalmazni fogom.
2020. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
26 éves nő vagyok. Értelmes valaszokat várok, és segitseget.
2020. márc. 1. 16:06
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is 3 hónapja lett vége a kapcsolatomnak.

Én most próbálom úgy felfogni, hogy nem kellettem neki, ez az ő döntése nem erőszakolhatom rá magam. Tudom, hogy tuti, hogy hiányzok neki és fogok is meg minden amit adtam neki, de ő mondott le rólam. Legyen boldog, én is megleszek valahogy.

2020. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Jelenlét meditáció.
2020. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Idő, idő, idő.

Foglalkozz magaddal, próbálj ki új hobbit, barátkozz emberekkel (nem kapcsolati célból). Én azt a filozófiát követtem, hogy olyan életet alakítsak ki, amit szeretek nagyon. Egy idő után vissza se tekintettem, olyan jó volt a jelenben lenni.

2020. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én videókat néztem az elengedesrol megbocsatasrol heteken keresztül. Engem ez segített át a nehezen. Próbáld ki.
2020. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Esetleg Matthew Hussey videóit nézegesd, vannak olyanok, amelyek segítenek az elengedésben.
2020. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!