Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szerint dög unalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerint dög unalom vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan legyek izgalmasabb? Egyáltalán mit jelent ez?

2020. márc. 1. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy mire gondolt pontosan . Kifejtette?
2020. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Nevettesd meg, csinálj programokat, dugd meg random, mondj neki érdekességeket, csikizd meg, nyalj bele a szájába, izgasd fel, lepd meg valami aprósággal, főzzél neki valamit, szopasd meg, öntsd le hidegvízzel mikor fürdik, nyalj a fülébe, masszírozd meg olajjal és a végén dugd meg, élvezz a szájába, legyél sejtelmes, flörtölj másokkal, hogy féltékenykedjen kicsit.
2020. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Hellmano ***** válasza:
89%
2-es kihagytad a "szarj az ágyába vagy a táskájába"
2020. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
A nők azt szeretik, ha megleped őket. Valami ajándék - mondjuk egy csoki, képeslap, sms elég kézenfekvő. És hát találj ki valami programot, vacsora, múzeum, koncert, kirándulás, meccs... ki mit szeret. Vagy otthon masszírozd meg a hátát csak úgy, vagy rakj be valami zenét és kérd fel táncolni, vagy süss valamit neki (az se baj ha béna lesz). Kicsit legyél kreatív, az a jó, ha magadtól jut eszedbe valami, amiről tudod, hogy tetszene neki, és nem kérni kell, mert akkor már megette a fene :) Szóval bizonyítsd, hogy figyelsz rá, akkor is eszedbe jut, amikor nem vagytok együtt vagy nincs különleges alakalom. Nem kell minden nap, de heti egyszer süss el valami váratlan kisebb-nagyobb kedvességet, és hidd el, ezer pontot kapsz érte. Főleg ha olyasmi, amit büszkén mesélhet majd a barátnőinek, hogy az ő pasija még erre is gondolt :D
2020. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

hálát adok a sorsnak ilyenkor, hogy nincs bnőm.


Egy ilyen beszólása után, lehet az utcán töltené az éjszakát.

2020. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt akkor mondtam egy exemnek, amikor másfél éven keresztül mindig az volt a program, hogy összejöttünk nála, megnéztünk egy filmet, vagy a tévében ami aktuálisan ment program, szexeltünk, vacsiztunk, és így ennyi volt. Néha szép időben elmentünk egy órára sétálni a környéken. De egy darab program nem volt, ami érdekelt volna (az első évben még az elején elmentünk valami autókiállításra, hátööö... szóval izé, igen, engem az annyira nem kötött le), moziba nem mentünk el, meg úgy általában sehova. Én még akkoriban új voltam a városban, szóval nem is nagyon tudtam a programlehetőségekről, meg nem is voltam tisztában vele, hol lehetne ezekről úgy igazán érdemben tájékozódni, szóval én is hibás voltam ebben, de az is furcsa volt, hogy amikor megkérdeztem, nincs-e kedve szombat délután valami aktívabb programhoz, vagy nyáron strandra menni, akkor nem nagyon volt lelkes a kérdéssel kapcsolatban.


Szóval, ha bármilyen minimálisan is magadra ismersz a fenti leírásból, akkor pl ezt jelentheti ez a megjegyzés. A programok, a közös hobbik, szórakozás az mindig jó és megerősíti a kapcsolatot.

2020. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kontextusban hangzott ez el? Mert nem mindegy, hogy csak úgy a semmiből, vagy mondjuk nyolcvanadszarra utasítod el bármilyen új program lehetőségét.
2020. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Utálom, ha meglepnek, még mindig egyének vannak.


Ismerned kéne a barátnődet, és akkor tudnád, mit jelent ez.


NEKEM azt jelenti, hogy valaki dögunalmas, hogy nem lehet vele beszélgetni. Hogy nem tud elméleti kérdéseket megvitatni, mert elakad ott, hogy "de ilyen nincs". Ha kérdezem valamiről, és "nem tudom, nem tudom".


Nekem ez az unalmas. Felőlem feküdhetünk a kanapén életünk végéig, de beszélgessünk mindenről.

2020. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Keress neki valami akciófilmet a Netflixen, vagy kúrj félre.
2020. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%
Kezdj el beszélgetni, flörtölni más nőkkel, egyből megkapja az izgi kis drámáját amiért minden nő oda van.
2020. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!