Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szerint dög unalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerint dög unalom vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan legyek izgalmasabb? Egyáltalán mit jelent ez?

2020. márc. 1. 17:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyit jelent hogy nem vagy neki erdekes.
2020. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nem tud veled mit kezdeni. Nincs közös érdeklődés.
2020. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megfogadd azt, hogy más nőkkel kezd el flörtölni, esetleg félrekúrni, ez csak negatívan fogja felkelteni a figyelmét, és ha esetleg már vonzalom sincs nagyon köztetek, rögtön dobni fog. Hogy érdekesebb legyél, én azt tanácsolnám, hogy játszatok. Vannak önismereti meg egymást ismerős tarsasjátekok, olyanok is amikben sztorikat kell mesélni. Mozduljatok ki egy kicsit, vidd el pl szabaduló szobába, ha előtte nézel pár tipik feladatot akkor ottt tudsz neki villogni hogy milyen ügyes vagy. Sok sikert!
2020. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
15%
bohócot keres magának, mert ő maga (is?) unalmas
2020. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

Hát én megmondanám, hogy nem vagyok szórakoztató center.


Az átlag ember hétköznapi élete bizony valami akciófilm/jó regény, aminek minden egyes pillanatában az ember szíve 120-as pulzuson ver az izgalomtól és az ember figyelme egy pillanatra sem lankad.


Aki ezt nem bírja elfogadni, az eléggé álomvilágban él (gazdag szülők), vagy egy akaratos kis hercegnő/kiskirály.


Ez ilyen.

2020. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%

#15

*Az átlag ember hétköznapi élete bizony NEM valami akciófilm/jó regény, aminek minden egyes pillanatában az ember szíve 120-as pulzuson ver az izgalomtól és az ember figyelme egy pillanatra sem lankad.*


Elírtam. :/


Szóval az élet elsősorban nem a szórakozásról szól. Ha ennyire unalmasnak tartana a bnőm, visszakérdeznék, hogy ugyan drágám, te mit tettél azért, hogy ne legyenek a mindennapjaink unalmasak?

2020. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Milyen kontextusban hangzott el?

Szerintem az lehet a baj, hogy nem tudtok beszélgetni, nincs közös téma, és a programok sem érdekelnek.

2020. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%
16, de nem azt írta, hogy a MINDENNAPJAIK unalmasak, hanem a férfi. Nem csak arról lehet beszélgetni, mi történt aznap.
2020. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%
Az a férfi unalmas, aki keveset beszél és semmit nem kezdeményez, csak elvárja a gondoskodást és várja a parancsokat, a nő meg majd csak elmonologizál és csak lerohanja, ha akar tőle valamit... Ha magadra ismertél, legalább valamelyik területen legyél kicsit önkifejezőbb és önállóbb. A nők másképp működnek, mint a férfiak, nekik nem csak úgy támad kedvük mert épp kéznél van a másik, hanem kell hozzá valami közösségi élmény, alias udvarlás. Nagyon rossz kör, amikor a férfi rosszul értelmezett büszkeségből vagy rosszul értelmezett behódolásból (vagy ezek által leplezett lustaságból) csak várja a sült galambot, aztán szidja a nőt, hogy miért nem működik férfiként, ha annyira emancipált (B verzió: hol a házastársi kötelesség), mire persze az majd haragszik és azért sem lesz hajlandó. Szóval légy kedves a lányhoz és kezdeményezz élményeket is meg beszélgetést is, és vezesd te ezeket - hidd el, megéri, mert akkor lesz sok szex meg nem leszel unalmas.
2020. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!