Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha együtt vagyunk és egyszer már együtt is aludtunk, de nem volt szex?

Figyelt kérdés

Nem tudom nem is akarja vagy csak nem mer kezdeményezni

21 l

Ő 27


2020. márc. 1. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy 27 évesnek egészséges esetben erősebben sokkal a vágya, mint a bátortalansága!
2020. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy csak nem akarja elkapkodni, nem akarja ,hogy elcsépelt legyen a dolog. Nem akar túl hamar megkapni, mert komolyan tervez veled.
2020. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az jutott eszembe, hogy nem akar elijeszteni, erőszakosak tűnni.
2020. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem kérdezed meg?
2020. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert akkor hátha azt hiszi én a szexre megyek
2020. márc. 1. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

lehet jobban tisztel annál


amúgy meg ha meg lefekszik veled és mégis szétmennétek akkor meg jönne "csak arra kellettem" duma...

2020. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

velem biztos lett volna szex:)


nem tudok ilyet elképzelni. Megbeszélitek, összejöttök, nyugi van, egy ágyban.... hihetetlen:)

2020. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te is kezdeményezhetsz ám...
2020. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Meleg
2020. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!