Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is visszariaszt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is visszariaszt, hogy óvszer nélkül legyen együtt egy férfival (akkor is ha a párjáról van szó)?

Figyelt kérdés
Többen mondták, hogy hosszú ideje együtt vagyunk és mindenki tablettát szed ilyenkor már és én miért nem (óvszerezünk). Egyrészt nem kívánom magam kàrosítani a tablettával, másrészt én nem vágyom arra, hogy közvetlenül belém élvezzenek. Más is van így vele? Vagy velem van a baj?

2019. nov. 29. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem baj, ez mindenkinél egyéni döntés kérdése :)


Én személy szerint tablettázok, óvszernél pont hogy aggódtam (pedig mindent alaposan csináltunk)


De például kollégám és a barátnője óvszerrel védekeznek (ne kérdezd miért tudom, fogalmam sincs, valahogy szóba került) és ez is teljesen oké.


Különben is, amíg felelősségteljesen csináljátok, addig senkinek semmi köze a védekezési módotokhoz.

2019. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj. Ha nektek így jó, akkor jó. Nem kell az ismerősök orrára kötni, hogy ti hogyan védekeztek. Én el nem tudnám képzelni hosszútávon óvszerrel, de nem nézem le azokat akik igen.
2019. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj, sőt! Én is ugyanígy gondoltam annó illetve a mai napig is, hogy nem akarok kiszúrni a hormonjaimmal. Mert a tabletta bizonyítottan nem beállítja a ciklust, hanem felborítja a hormonháztartást. Valaki "probléma" nélkül megússza, míg másoknál szörnyű mellékhatásokat okoz és hónapokig, évekig tart, mire visszaáll a menzesze. Szóval, én becsüllek a gondolkodásodért.

Az a férfi, aki meg elutasítja a gumit, vagy arra "kényszerítene", hogy tablettáz, ott kell hagyni, nem érdemel meg Téged.

Bár, ha jól sejtem, szerencsére jelenleg nincs ilyen problémád.


29N

2019. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincs veled baj. Sok pár védekezik óvszerrel. És tény és való hogy sok ember szervezetét kicsinálja plusz sok olyat is lehet olvasni hogy negatív hatással volt a libidójára, hangulatára stb.

Egészségesebb is tulajdonképpen a nő szervezetére nézve ha semmi nem avatkozik bele mesterségesen.

Volt egy osztálytársam még a gimiben aki mesélte hogy volt egy komolyabb, hosszabb kapcsolata és elkezdett tablettát szedni. Akkor volt kb. 17 éves a csaj. Aztán teljesen bekavart a bogyó, rosszul lett, leállt vele de a menzesze utána sem jött meg sőt mondták is neki orvosok hogy kb 2 évig még ne is számítson menzeszre. Ami aligha normális. Van aki nem bírja, nem gá.

Eg

2019. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem se baj,sőt.

Mondom ezt ùgy hogy a barátnőm tablettázik de ő akarja szedni én kivágnám az egèsz levéllel ha tehetném,de ő ragaszkodik hozzá.

Vazektómiát tervezem,hogy ne kelljen szednie azt a mérget.

2019. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, csak rosszakat olvastam róla, ráadásul így kevesebb az esély egy nemi betegségre is. Sajnos ma azt látom, hogy mindenki meggondolatlanul szexel, így manapság nagyobb az esélye, hogy vmit összeszedsz. Csak kellemetlennek éreztem, hogy a környezetemben engem tartanak furcsának ezért.
2019. nov. 29. 09:53
 7/16 anonim ***** válasza:
14%

Engem visszataszit akar gumival, akar nelkule. De lehet ebben benne van h hetero pasi vagyok. :) (nem volt a kédésben h csak nőket kérdez :)


Egyébként a szex sokkal jobb gumi nélkül. Sokkal jobban érzed a másikat és az élvezetesebb...

2019. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag lehet, hogy élvezetesebb, mentálisan zavaró.
2019. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Saját szíved joga eldönteni, hogy védekezel a kapcsolatodban, a lényeg, hogy ketten ebben egyezzetek és felelősen is védekezzetek. Hogy ez most óvszer, tabletta, pesszárium vagy más, az már senkire nem tartozik.
2019. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ott az anál gumi nélkül
2019. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!