Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig emiatt mennek tönkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig emiatt mennek tönkre a kapcsolataim, hogy tudném változni?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok és egy olyan családban nőttem fel,ahol mindenki eléggé magának való. Nem olelkeztuk,puszulgattuk egymast sose,semmi kedves fizikai gesztus. Nálunk a szeretetnyelv általában a szivesség volt, elismerő szavak és az ajándék.érintés kb semmi egyenlo a nullaval.

Miven igy nőttem fel, eztszoktam meg, énis ilyen vagyok.

Nem szeretek csókolozni, ölelkezni, bújni, ha párom nyilvánosan simogatja a lábam, markolássza a hátam, kifejezetten kínosnak érzem a dolgot.

Egyszeruen rohadtul nem igénylem az erintest maximum szex kozben (nyilvan...anelkul nejeze lenne) Nagy ritka par napona ram jon a bújás de elég gyorsan telitődöm is vele.

Egyszerűen nemcsak feleslegesnek érzem hanem zavar is ha valaki allandoan hozzam akar érni meg az arcomba mászik hogy csokot akar. Minel tobbet csinalja es erolteti a masik annal jobban erzem hogy nem akarok.

Lehet mondani hogy talalni kell egy sracot aki szinten ilyen de ugy erzem megtalaltam már eletem szerelmet és én őt akarom valahogy boldoggá tenni és valahogy megváltozni.... lehetseges ez? (Ekezetek hianya miatt elnezest)


2020. márc. 3. 03:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress ezekben a tevékenységekben valami jót. Az már eleve jó, hogy életed szerelmének jól esik.
2020. márc. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
38 évesen totál ilyen vagyok, nem szeretem az érintést. Ne változtasd meg, mert akkor elmenekül, hanem kulturáltan beszéld meg vele, hogy te ilyen vagy, ezen nem tudsz változtatni, de te őt kedveled, elfogadod úgy, ahogyan van. Számtalan, egyéb tevékenységet lehet végezni együtt, ahol nincs érintés, stb.
2020. márc. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 azt kérdezztem hogy én hogy tudnék változtatni, nem azt hogy őt hogy tudnám megváltoztatni.az utobbi fel sem merült bennem.
2020. márc. 3. 08:17
 4/9 anonim ***** válasza:
akarat.ennyi.
2020. márc. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfi akar 0-24ben bújni. Az élet nem "csak" ebből áll. Van olyan is aki a távolságtartóbb kapcsolatot kedveli. Nekem se lenne problémám ezzel, de ha igénylem a közeledést akkor azért legyen, azaz ne úgy éljünk egymás mellett mint 2 barát.
2020. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 latszik hogy nagyon nem erted miez. Nem lehet ilyet magadra eröltetni.

#5. Biztos van ilyen de nekem van párom es en őt szeretném boldoggá tenni,de magamra eröltetni nem tudom ha nem esim jól...

2020. márc. 3. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem találtad meg az igazit! Én sem voltam sose puszilkodós egyik kapcsolatomban sem, viszont most van egy olyan barátnőm akire évekig vágyódtam, és kihozta belőlem ezt a puszilkodós énemet.

44F

2020. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: önismereti tréning hatásos tud lenni, vagy épp pszichodráma csoport.
2020. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 de igen. O az igazi, ez nem kerdes. :) ilyen tipus vagyok,igy neveltek. Nekem nem az erintes a szeretetnyelvem. A sajat szeretetnyelvemen minden nap ereztetm vele h szeretem :)
2020. márc. 3. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!