Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Meg fog változni?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt, de eléggé ellaposodott a kapcsolatunk. Voltunk ugyan nyaralni, de többségében semmilyen programot nem csinálunk. Otthon vagyunk. Már többször szóvá tettem ezt és mindig hitegetett, hogy ezen változtat de semmi. 1-2 hétig működik majd újra az unalom. Szeretem őt, de ötletem sincs mit tehetnék.

2019. aug. 22. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egyedül valamerre. Nem kell az uncsi képét bámulnod.
2019. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

barátaid vannak?

nem muszáj mindenhová ketten mennetek...

2019. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Egy kapcsolat sem fog működni ha nincs rengeteg minőségi együtt töltött idő. Nem feltétlenül kell mindig elrohangálni otthonról, de legalább az otthoni minőségi, romantikus programok legyenek meg. Aki ezt nem képes átlátni és nem tud ennyi energiát sem fektetni a kapcsolatba azzal nem szabad együtt maradni, nem lesz hosszú életű.
2019. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni. Hidd el nekem, tapasztalatból mondom. Én az évek során hozzászoktam, hogy ha szeretnék menni valahova, akkor elmegyek. Már nem kérem, hogy menjünk el ilyen-olyan programokra, mert ha véletlenül eljön velem, akkor végig duzzog és mártírkodik és látványosan szenved, amiért nem dögölhet a TV előtt. Ettől függetlenül mi jól megvagyunk, én sem vagyok az a folyton menős, de néha jól esik elmenni egy kiállításra, vagy koncertre, ami érdekel. Ilyenkor megyek egyedül.

Ha neked nem felel meg az ő általa preferált életmód, akkor keress olyat, akivel jobban összeilletek.

Ha pedig szereted és vele szeretnél élni, akkor tanulj meg alkalmazkodni. Annak nem sok értelme van, hogy folyton a fülét rágod és panaszkodsz, hogy unalmas az életed vele, mert így egyikőtök sem lesz boldog ebben a kapcsolatban.

2019. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!