Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem bírom tovább!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem bírom tovább! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal több éve vagyunk együtt, de ő titkolózik előttem. Olyan mintha nem szeretne pedig azt mondja szeret. Szerintem flörtölget lányokkal is néha.

Kiborultam teljesen, talán jobb lenne véget vetni az életemnek.



2020. márc. 3. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne az életednek,hanem neki azaz dobd ki vagy kérdez rá
2020. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod hogy titkolodzik ?
2020. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindig mást mond, nem tudom kiigazodni rajta. És láttam hogy más nővel beszélgetett...
2020. márc. 3. 15:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De miert az életednek akarsz véget vetni? Komolyan nem értem az ilyen embereket. Tudja hogy nem jó neki az adott kapcsolat amiben van és nem hogy szakítana hanem eldobja/eldobná az életét inkább, ahelyett hogy emelt fővel távozna. Az ilyeneket nem tudom sajnálni. Pedig en is lelkileg bántalmazó kapvkapcsolatból léptem ki nem is olyan régen 2 gyerekkel az oldalamon. Soha egy pasiért nem dobnám el az életem. Annyit nem ér egyik sem.


30+N

2020. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, de minden kapcsolatom hasonlóan rosszul alakult. Én úgyérzem sok mindent megteszek, de nem viszonozza senki sem.
2020. márc. 3. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég komolytalannak hangzik.


Olyan mintha...olyan mintha...ha

2020. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Menni kell tovább amíg nem találsz valakit, aki értékel téged. Ezért nincs értelme öngyilkosságon gondolkodni, rengeteg srác van a világon.
2020. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokszor fogod még ennél sz... rabbul is érezni magad. Engem volt, aki a munkámmal zsarolt. Akkor azt mondtam, talpon maradok csak azért is, hogy őt bosszantsam. Azóta is csak elfordítom a fejem.. és mosolygok, mert tudom, hogy minden engem igazolt.
2020. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne az életednek vess véget ha már nem bízol benne beszéld meg vele mit gondolsz róla és döntsd el mi legyen. Vele maradsz vagy inkád másikat találsz.
2020. márc. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!