Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hét szünet, de nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hét szünet, de nem bírom tovább. Keressem?

Figyelt kérdés

A barátommal két hét kommunikáció/találkozás mentes szünetet tartunk, közös megegyezés alapján (stresszes, vitás, nehéz időszakunk volt; én is és ő is egyformán hibáztunk). Megállapodtunk, ha egyikünk korábban is döntésre jut, hogy együtt vagy külön folytassuk, keresheti a másikat előbb is, mint 2 hét.

Tegnap lájkolta az új képem, de nem keresett, láttam a barátja insta storyjában, hogy együtt mentek billiárdozni ketten.

Holnap leszünk egy hétnél a szünet idejéből, de én nagyon szenvedek már, nagyon sok mindenre rájöttem, amikben hibáztam; és nagyon hiányzik nekem. Csak hát szép lenne, ha a fiú keresné a lányt mégiscsak...

Szerintetek írjak neki, hogy szüksége van-e még időre, vagy üljünk le beszélgetni kicsit? Vagy inkább ne tegyek semmit, maradjunk a megbeszélteknél és majd 2 hét múlva meglátjuk?

Hozzáteszem, hogy én sokat voltam itthon most (volt időm ezen rágódni), viszont ő sokat dolgozott + sok programja is volt, tehát neki nem biztos, hogy ez az egy hét elegendő, viszont én nagyon szenvedek már, nagyon szeretnék vele beszélni kicsit.

Szerintetek?



2019. máj. 5. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb részt te voltál a hibás, keresd. Én nem tenném, mert ha nem volt még ideje gondolkodni, akkor talán jobb nem a nyakára mászni. Ha ő is hasonlóan szenved, akkor a 2 hét után sem fogjátok egymást elveszíteni.
2019. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Mar talalt mast:)
2019. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
A szünet tini szokás.
2019. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nincs értelme keresni. Amelyik kapcsolatba szünetet kell beiktatni, az veszett ügy és minden rá fordított perc fölösleges.
2019. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Utolsónál a pont.


Főleg ha 1 hét után az egyik le se sz@rja, a másik meg azon filózik, hogy felhívja e.


Nincs ott már semmi, csak agyalás és időhúzás

2019. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Bocsi, de ez tényleg tini kategória, nem felnőtt párkapcsolatok, mert a szünetnek semmi de semmi értelme, csak eltolja a szakítást. Amúgy mi nők hajlamosak vagyunk túlgondolni a dolgokat, de hidd el, hogy ezalatt az egy hét alatt simán tudott volna gondolkodni a kapcsolatotokon, ha igazán szeretne és fontos lennél neki. Nem is értem, mit akarsz még megbeszélni, ő láthatóan tök jól elvan nélküled, dolgozik, biliárdozni megy, éli az életét, csak gyáva kimondani a szakítást.
2019. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy 6-os mondja. Neked lehet, hogy nem lenne 1 hét elegendő, de nekünk férfiaknak még sok is. Egy ilyet néhány óra alatt gondolok végig, nem hetekig rágódom rajta.



És ezek után hidd el, az sem lesz jobb, ha felhív, mert jó esély van rá, hogy ennyi idő után nem rad vágyik, hanem szimplán hiányzik a szex, vagy nem jött össze a másik csaj.


Mert a szünet után általában a férfiak és a nők is akkor mennek vissza, ha két szék között éppen a padlóra kerülnének, így a biztos régit választják.



Bocs



F/39

2019. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Most akkor őszinteséget és valós problémamegoldást akarsz (keresed te, annak megfelelően amiben megállapodtatok), vagy játszod a kiskiránylányt tovább, hogy keressen ő, te meg szenvedsz...
2019. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%

Mindenképp írj neki!!


A szünet csak elszakít!

2019. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Tenyleg tinis az egesz. Amugy, a szunet burkoltan szakitas, csak valamiert erdekeben all, hogy ne mondja meg ki. De ha felnottek vagytok, fura, hogy ezt magyarazni kell...
2019. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!