Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségemet imádom24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemet imádom24 éves boldog házasok vagyunk. Feleségem tudja hogy úgy szeretem ahogy természetes oda lent sz*rös. De, három hónapja ezen változtatott. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Én csak is a jó sz*rös p*nciját imádtam. három hónapja már ezen változtatott feleségem, és semmi szex nincs.Talán mást valakivel szexelhet? Kinek mi a véleménye?
2020. márc. 3. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Csak ezt imádtad rajta? Ez vagy primitív, vagy "trolololo lolo lo hahahaha" kérdés.


Amúgy meg ha ő ezt így csinálja, csinálj te is olyat ami neki nem jön be. Ha szakállas vagy vágasd le, ha nem, növessz, vagy ilyesmi.

2020. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Vagy készíts magadon '80-as évekbeli NDK bajuszt, azt minden nő egyformán utálja :D
2020. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

24 év után komolyan nem lehet ezt megbeszélni?

Mondtad már neki hogy neked így nem jön be? Vagy ő mondott valamit hogy miért így csinálja? Komolyan egyikőtöknek se gond hogy nincs szex?

2020. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem gond, vagyis hiányzik, de feleségem elutasít.
2020. márc. 3. 22:12
 5/15 A kérdező kommentje:
Különben három hónapja semmit sem tudunk megbeszélni feleségemmel, nem ér rá, túlórázik, most megy a vállalattal kirándulni stb. És nélkülem megy minden hova.
2020. márc. 3. 22:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Van valaki az életében, ezek a jelek arra mutatnak. A hirtelen váltások nem történnek ok nélkül.
2020. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

"jó sz*rös p*nciját imádtam" Ez amúgy tényleg prosztón van megfogalmazva. :D

Kérdésre:

Ja én is gyanakodnék...igazad van, sajnálom.

2020. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A borotvalas onmagaban nem gyanus. Ahogy a tobbit hozzatetted, az ha tenyleg igy egyutt tortent, mar igen.

Remeljuk, nincs okod aggodni. De ha igen, meg mindig jobb, hogy kilog a lolab.

En ennyi ido utan meg tudnek bocsajtani egy rovid ido utan lecsengo viszonyt, csak kerdes, o mit akar.

Remelem, csak kapuzarasi es veletlenek.

2020. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Muterom megcsinalta ugyanezt, es kiderult volt is valakije. Ne kerdezzetek ezt honnan tudom...en sem akartam errol tudni..
2020. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9


Onnantól kezdve 3 kopogás, mint Sheldon Cooper esetében...?

2020. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!