Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy nem voltatok büszkék a párotokra? Sőt kicsit kicsit szégyelltétek is?

Figyelt kérdés

van a társaságunkban egy srác, sose hozza egy közénk a barátnőjét. azt hittük velünk van baja, de kiderült hogy kövérke a lány és ne mtul szép.

illetve korábba negy lány azért nem mutatta be nekünk a párját mert hogy "egyszerü a srác meg sokat iszik".

mindketten azt mondták hogy szeretik a párjukat csak nem akarják hogy megjegyzést tegyünk rájuk...



2020. márc. 4. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Az egyik haveromnak a nője egy céges karácsonyi partin túl sokat ívott és lehányta a haver főnökét, de úgy telibe. Gondolhatod hogy feldobta az est hangulatát?!!!
2020. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
legelso kapcsolatomban a srac kicsit butacska volt, vagyis nagyon okos meg minden, csak intelligens nem volt. alig tudott ertelmes mondatokat kinyogni, gaznak ereztem.
2020. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Nekem volt,pl exem 100kg felett volt súlyban,és nagyon sokszor ilyen xxxl pólokat hordott,nem figyelt a divatra egyáltalán! Nagyon szerettem őt és nem is akartam megbántani,viszont nagyon féltem mi lesz,ha otthon bemutatom,mert ismerem rokonaimat és nagyon ugranak az iylenekre. És a barátok előtt is féltem mit szólnak,hogy én meg az ellentetje vagyok...


Volt egy másik pasim tiniként aki bár szép fiú volt ,de elég butácska ezért nagyon sokáig nem mertem bemutatni senkinek sem.

2020. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Nekem fontos, hogy a barátaim elfogadják a páromat. Az én baráti körömben sose csináltunk ebből ügyet. Sőt, mindig kikértük egymás tanácsát és véleményét, akkor is, ha tudjuk, hogy nem biztos a pozitív visszajelzés.
2020. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Az exe miatt szégyenkeztem kicsit a távolabbi ismerőseim előtt, mert eleinte zaklatta az exe, és naponta írt ki facebookra valamiket, ami tőlem is könnyen elérhető volt, és az egész stílusa nekem elég zavaró volt. A páromat ha mentünk valahová sose szégyelltem, inkább attól tartottam hogy ő mit szól rokonokhoz.
2020. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minek van valaki egy olyan emberrel együtt, akit nem mer felvállalni ?

Nem is értem.

2020. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy "barátnőm" akivel ez volt a helyzet tetszett nekem de valahol tudtam hogy nem hozzám való és miattam kapcsolat nem is lett belőle, de mégis vonzódtunk egymáshoz és megelégedtünk egy szexkapcsolattal, úgyhogy szerintem igen, nem büszke rá.
2020. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!