Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok ezért a párotokra?

Figyelt kérdés

Reggel kapkodva készülődött a párom az előszobába, én nem tudtam, hogy késésben van, és szóltam neki, hogy behozná-e a szatyromat (én még az ágyban voltam, kávéztam). Nagy idegesen fölkapta és hozzám vágta, úgy hogy a fejemet találta el (volt benne egy esernyő). Egyből bocsánatot kért, azt mondta nem akarta, meg még a munkahelyéről is írt, hogy jól vagyok-e és sajnálja. De akkor is hozzám vágta, eleve nem adok így oda semmit a másiknak, engem anyukám erre tanított, elgondolkodtam, hogy legközelebb meg meg fog pofozni vagy a széket vágja hozzám? Mit gondoltok, ez még belefér, vagy igazam van?


L/25


2019. márc. 7. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

Szétrugjaafejedmegfogölni.

32/f

2019. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Iszonyatosan túlreagàlod
2019. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Azért érdekes olvasni milyen kapcsolatok vannak, és mik történnek. És köszönöm istenem, hogy nekem normális párom van...

Amúgy igen... nagyon gáz volt.

Ha késésben vagyok akkor sem vágok hozzá semmit a másikhoz.

Instabil faxx...

2019. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem feléd akarta dobni mérgébe és véletlenül eltalált nem hiszem hogy bántani akart és írt neked tuti sajnálja . Bár tényleg nem szabad ilyet csinálni de szerintem megbocsájtható
2019. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem hercegnő vagy. Egyrészt túlreagalálod, már azt feltételezed hogy legközelebb bántani fog. Másrészt minek csicskaztazod, ha látod, hogy siet?
2019. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Én is dobtam már fejbe a párom véletlenül hiába voltam ideges... de nem vágtam hozzá! Csak épp nem figyeltem,hogy hova repül.

Szerintem a párod is csak dobta és nem vágta hozzád...van különbség.

2019. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
A Való Világból ezért már kizárnák :D
2019. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
engem is elbizonytalanítana, de szerintem véletlen volt.
2019. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk baromi idegesítő lehet, hogy ő kapkodva veszi a cipőjét, kabátját, hogy el ne késsen a munkahelyéről, te meg az ágyban kávézva kéred, hogy hozzon be valamit.

Nyilván hirtelen haragú ember, ezen jó lenne, ha tudna csiszolni kicsit. De te meg lehetnél empatikusabb. Pl. észrevehetted volna, hogy siet, no meg az ágyból kávézva kiszólni, hogy hozzon be valamit (még ha nem is sietett volna), hát ez eléggé "nagyságos asszonyos" viselkedés.

2019. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Lehet csak hajítani akarta a táskát, de mivel nehéz volt, így nem számított arra, hogy jobban lendül és fejbe talál. Nagyon túlreagálod! Ráadásul egyből bocsánatot kért. Aki szándékosan megdob valakit, az nem egyből kér bocsánatot, max pár óra múlva, amikor lenyugodott és átgondolva tettét, belátja, hogy butaságot csinált. Így viszont, egyértelmű, hogy nem akart ártani neked.
2019. márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!