Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kidobnátok egy ilyen levél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kidobnátok egy ilyen levél miatt?

Figyelt kérdés

Szia Életem!

Igazad van hogy egy hülye voltam hétfőn miután úgy viselkedtél hogy a hátad közepére se kívánsz mert napközben lemerűlt a telefonom és miután töltőhöz jutottam az első dolgom volt leírni hogy " a földön nem szeretnek senkit jobban mint én téged". Megértem és igazad volt. Sajnálom mint azt is hogy két hónap alatt egyszer se tudtam úgy haza menni vagy hozzád hogy a sokszor elmesélt és az összes volt kapcsolataidra jellemző módon kedves, figyelmes, szerelemtől kicsattanó, erotikusan felfütött, vagy bármilyen szinten is aranyos csajom várt volna. Elhiszem hogy a nyomukba sem érek az életed oly fontos részét képező hösszerelmeseidnek hogy hozzájuk képest egy minimális figyelmet is megérdemelnék azon kívűl hogy két naponta kidobsz. Sajnálom ha néha többet szeretnék mint a zumba edzések a barátnők és egyébb programjaid közé keddre meg hétvégére besúvassz. Örvendtem hogy eltelt az első ilyen hétvége amikor nem nekem kellett szednem a sátorfám vagy nem te rohantál el dirrel durral. Kár hogy a hétfő a szokásos módon alakult. Azt nem tudom hogy a 10 eve a telefonodban örizgetett nyálszagú beszélgetéseid közé beférnek -e az enyéim és az évenként archívált Erika széles mosollyal nevet, ölel csókol egy adoptált ficsúrt vagy egy nyálas kis B..zit vagy egy hájfejű disznót sorozatba a mi szenvedésünk hogy kerűl be? Sormintának nem túl felemelő egy ilyen prominens társaságba kerűlni. Ezeket letapostam eddig ha az utamba álltak. De mint megtudtam ezek érdemesek voltak hogy mosd a sz..ros gatyájukat naponta az ágyukba bujj, ( akár többször is ) amelyik far-ka alig fért be az meg eljuttatott a fent hegedülnek orgazmusig. Sajnálom hogy velem meg az is baj hogy 8-10 x el tudsz menni es 3 orat bírom. De azt legalabb megtudtam köszönet gyanánt ki hogy akart seg...be d..ni. Ertem én hogy az kevés neked hogy amióta ismerlek csak arról szól az életem hogy ott legyen egy Teddy maci akit előveszel mikor kedved tartja es éppen nincs más az udvartartásodból aki lekötné a figyelmed. Azt is bánom hogy felemlegettem hogy már fizikai fájdalmaim vannak a sokadszorra félbe hagyott velem való foglalkozás után, miközben mással kocsiban liftben úton útfélen a te fejed sohasem fáj...

Abban is igazad van hogy rosszul kezeltem hogy a szekrénydben büdösödő évek óta emlékként őrizgetett lepedőidet haza hoztam és kimostam mire megjegyezted hogy halott katonákról volt dögkút szaguk. Azt azert csak remélni tudom hogy nem az a baj hogy most 54 évesen nem egy 10-20 évvel fiatalabb pasival vagy kénytelen tengetni a mindennapjaid. Sajnos csak 3 evvel de ezen nem tudok változtatni. Tenyleg én érthetem félre egy párkapcsolat lényegét ha van olyan a valósággal köszönő viszonyba sem levő víziom, hogy az ember barátnője nem az exei bűvkörében él. Két honap alatt legalabb egyszer balhé helyett és nem csak akkor ha a barátnői is látják kedves a palijához es a 100-dik kinek mekkora farka volt helyett egyszer egy tányér levessel várja otthon ( mégha zacskós is )

Azt is tudom hogy hulye vagyok mindehhez de szerintem mégis kedvesebb ha nem ugy hozod a tudtomra a lábad közé nyúlva hogy épp a volt pasid papucsat adod rám hogy mind a kettőt használta miért pont a papucson vagyok kiakadva. De mivel házhoz járok a pofonért lassan kezdem megszokni az irányomba nyújtott figyelmességet és toleranciát.

Holnap mehetek érted 9-re ha vége a csajos estének?

Én így szeretlek amilyen vagy.


2020. márc. 4. 23:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Kidobnálak, persze, de köszi, hogy leírtad jól szórakoztam.
2020. márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Megérdemlitek egymást, két szánalmas nyomorult.
2020. márc. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂
2020. márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Jó fej ez a pasi, csak kicsit túl féltékeny.

Ha bírod és ő is elbír még téged, akkor még sok boldog évet kívánok nektek. Nem fogtok unatkozni.:)))

2020. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Ezek után komolyan érted akár menni?

Tatsd meg mert ez annyira hülye...

2020. márc. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocs de én irtam a levelet a kisasszonynak amiért elkezdett duzzogni, persze sehova se mentem érte es jo sok irónia volt benne a halom bocsanat kéréssel. Csak a szemet akartam felnyitni most meg sül a sajat zsírjában
2020. márc. 5. 01:29
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Jú bmeg!😂 Hat kikerekedtek a szemeim.😂 Megérdemlitek egymást!😂 Két idióta😂
2020. márc. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy szakito level...

Ennyi

2020. márc. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2%

Ígen, szakító level.


Ugye rák. A horoszkópja a címzettnek?

2020. márc. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Szakító levélnek látszik szerintem is, de egyébként korrekt. :) Semmi olyan sértő szó nincsen benne, amin felháborodhatna.
2020. márc. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!