Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mennyire furcsálln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire furcsállnátok ezt vagy néznétek hülyének a mai világban?

Figyelt kérdés
Ha egy nő mondjuk egy találkozáskor átadna egy borítékot amiben egy olyan szöveg/idézet lenne írva ami teljesen kifejezi amit ő szavakkal nem tudna kimondani. Őrültnek néznétek?

2020. febr. 3. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha szavakkal nem tudja kifejezni, akkor hogy tudta leírni? Igen, őrültnek nézném.
2020. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
én nem ezt furcsállnám, hanem azt, hogy egyáltalán hajlandó volt találkozni, és meg is jelent
2020. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Hát eléggé.

Rosszul vagyok a meg nem értett hülyék től.

2020. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Örülnék neki, de kicsit fura lenne. Bár a mai világban a nő kezdeményezése sem egyedi.
2020. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
73%

Ha néma, akkor oké a dolog.

Ha nem, akkor maradna, amit a srácok fentebb aposztrofáltak.

2020. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tipikus olyan idézet amitől 1 millió másik olvadozik, hogy úúúúr isten erikááám hát ez toootál én vagyok...

Más szavaival sosem fogod tudni leírni, hogy milyen vagy. Illetve 2 tulajdonságodra alapozni, hogy milyen ember vagy elég naív dolog. Aki egy 4 soros idézettel tudja magát jellemezni az egyáltalán nincs önmagával tisztában.

2020. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem lenne ezzel bajom.
2020. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem magam jellemezném hanem ha példéul van egy idézet ami teljesen kifejező az ismeretségünkre nézve és senki nem tudná jobban így leírni mint az idézetben van.
2020. febr. 3. 23:14
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, de semmiképp se nézném őrültnek. Elolvasnám, mit írt, utána alkotnék erről véleményt.
2020. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!